Kirada Oturan Ünlü İsimler! Bakın Kiracı Ünlüler Kimler?

Pek çok kişi para biriktirerek ev sahibi olma hayalleri kurarken birbirinden zengin ünlüler ise kirada oturmayı tercih ediyor. Aylık 200 bin liraya varan kiralar ile kirada oturan ünlü isimler!

Emlak Magazin 15.08.2019 - 11:24 15.07.2021 - 00:14 Serhat Karaman

Pek çok kişi para biriktirerek ev sahibi olma hayalleri kurarken birbirinden zengin ünlüler ise kirada oturmayı tercih ediyor. Aylık 200 bin liraya varan kiralar ile kirada oturan ünlü isimler!

Alt gelir grubu ve orta gelir grubu aileler geleceğe yatırım yapmak için ev sahibi olmayı tercih ederken birbirinden ünlü isimler ise ev sahibi olmak yerine kiracı olmayı tercih ediyor. Demet Şener - Cem Küpeli Evlilikleri ve istenmeyen gelin olduğu iddiaları ile gündemden düşmeyen Demet Şener ile eşi Cem Küpeli İstinye'de son derece lüks bir sitede kiracı olarak oturuyor. Binanın giriş dubleksi dairesini kiralayan Demet Şenerin aylık kirasının 10 bin lira olduğu iddia ediliyor. Büşra Develi Ekranların sevilen ismi Büşra Develi'de kirada oturan ünlüler arasında bulunuyor. Galata'ya taşınan Büşra Develi deniz manzaralı evine 5 bin lira kira ödüyor. Metin Arolat 10 senedir aynı evde kirada oturan Metin Arolat deniz manzaralı evine aylık 5 bin lira kira öderken evini çok sevdiği için ev sahibi olmak yerine kirada oturmayı tercih ediyor. RihannaDünyanın en ünlü şarkıcıları arasında yer alan Rihanna pek çok gayrimenkule sahip olmasına rağmen California'da bulunan bir evde kiracı olarak yaşıyor. Ünlü ismin yaşadığı süper lüks villa için aylık 200 bin lira kira ödediği belirtiliyor. Kıvanç TatlıtuğDemet Akbağ'ın evini kiralayan Kıvanç Tatlıtuğ'da kiracı olan ünlüler arasında yer alıyor. Aras Bulut İyenmli - Çağatay Ulusoy İki yakın arkadaş olan Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy Zekeriyaköy'de bulunan lüks bir sitede kiracı olarak oturuyor. İkilinin aylık kira olarak 10 bin lira ödedikleri belirtiliyor. EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@