Kiradan Kurtaran Finansman Desteği! Vakıfbank, Ziraat, Halkbank 150 Bin TL Konut Kredisi Kampanyası

Ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek için finansman desteği arayan vatandaşlara kamu bankaları Ziraat, Vakıfbank, Halkbank tarafından uygun maliyetlerle konut kredisi verilmeye devam ediliyor.

Kiradan Kurtaran Finansman Desteği! Vakıfbank, Ziraat, Halkbank 150 Bin TL Konut Kredisi Kampanyası

Türkiye'de ev sahibi olma hayalini evi olmayan hemen hemen her vatandaş tarafından kuruluyor. Gerekli finansman kaynaklarına erişen vatandaşlar ise ilk iş olarak konut satın alma eyleminde bulunuyorlar. Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenlere kamu bankaları tarafından finansal destekler veriliyor.

KAMU BANKALARINDAN UYGUN FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından uygun faizlerle konut kredisi verilmeye devam ediliyor. Müşterilere hem uygun faiz hem de esnek ödeme imkanı tanıyan kamu bankaları ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek için yardımcı oluyor.

Konut satın almak isteyenler birikimlerinin üzerine konut kredisi ile çektikleri parayı ekleyerek ev satın alma işlemini tamamlıyorlar. Bu nedenle de konut kredisinin çok büyük bir önemi var. Uzun vade ile kullanılan bir kredi olduğu için en küçük bir faiz değişimi çok büyük bir etki bırakıyor. Bunun için de daima uygun faizlerle konut kredisi veren kamu bankaları daha çok tercih ediliyor.

HALKBANK 150 BİN TL KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından müşterilere sunulan konut kredisi kampanyasına göre müşteriler aylık yüzde 1,38 faizle konut kredisi çekebiliyorlar. 120 ay vade seçeneğinin kullanılabildiği Halkbank konut kredisi kampanyası ile 120 ay vadeli 150 Bin TL konut kredisi çeken müşteriler bankaya vade süresince her ay 2.565 TL taksit ödüyorlar. Bu konut kredisinin toplam maliyeti ise 309.899 TL oluyor.

kamu bankaları konut kredisi hesaplama tablosu

VAKIFBANK 150 BİN TL KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank konut kredisi kampanyasından yararlanan müşterilere banka tarafından uygulanacak olan aylık faiz yüzde 1,37 olarak açıklandı. 120 ay vade seçeneği ile 150 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 2.554 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu taksit ödemelerinin sonuna gelindiğinde ise müşteriler 150 Bin TL konut kredisi karşılığında bankaya toplam 308.682 TL ödemiş oluyorlar.

ZİRAAT BANKASI 150 BİN TL KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası müşterileri konut kredisi çektiklerinde aylık yüzde 1,37 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu müşteriler 120 ay vadeli 150 Bin TL konut kredisi kullandıklarında ise aylık kredi taksitleri 2.554 TL oluyor. Bu şartlarda kullanılan bir konut kredisinin toplam maliyeti ise Ziraat Bankası tarafından 308.164 TL olarak açıklandı.