Kirasını Peşin Ödeyene İndirim! Parası Olmayana Finansman Albara Türk'ten

Aylık kira ödemek yerine toplu halde ödemek isteyenlere Albaraka Türk Katılım Bankası, kira finansmanı sağlıyor. İşte bankanın sunduğu o özellikler.

Finans 02.09.2021 - 08:55 02.09.2021 - 09:23 Mustafa KARAGÖZ

Kiralık ev ve işyeri bulmada son dönemlerde büyük sorun yaşanıyor. Bu süreçte çok sayıda ev sahibi ise fiyatları artırmış durumda. Vatandaşlar ise belli bir süreli kirayı peşin ödeyerek indirim oluşturmak istiyorlar. Bu tür bir hamle için ise Albaraka Türk Katılım Bankası kira finansmanı sağlıyor. 

KİRA FİNANSMANI NEDİR?

Ev veya işyeri kirayalayacak olan vatandaşlar için kira finansmanı peşin ödemeler için kullanılır. Herhangi bir kiralama işleminde bir yıllık kira tutarının toplu halde ödenmesini sağlayan kira finansmanı müşterilere indirim olanağı da sağlar. 

Çoğu ev sahibi kiranın her ay ödenmesini beklemek yerine toplu halde ödenmesini ister. Ayrıca 12 aylık peşin kira ödenmesinde indirim almak mümkün. Toplu ödemelerde ev sahipleri kira tutarına göre çok önemli indirimler sağlayabilir. Kira finansmanı bu indirim olanaklarının kaçırılmaması için kullanılır. 

ALBARAKA TÜRK'ÜN SUNDUĞU OLANAKLAR

Albarak Türk Katılım Bankası kirasını toplu halde ödemek isteyenlere kira finansmanı sağlayan birkaç bankadan biri. Banka müşterilerinin kiralarını peşin ödemelerini ve ev sahiplerinden indirim almalarını sağlıyor. 

Bankanın müşterilerine sunduğu kira finansmanında geri ödeme süreci 3 aydan 12 aya kadar değişiyor. Uygulanan kar payı oranı ise kişiye özel olarak belirlenir. Eylül 2021 döneminde bankanın sunduğu kar payı oranı yüzde 1.70 bandında bulunuyor. Ayrıca aylık eşit taksit ödeme seçeneklerinin yanında banka isteyen müşterilerine farklı ödeme seçenekleri de sunuyor. 

Kira finansmanı için başvurular sadece bankanın şubelerinden yapılacak. Kendinize en yakın Baraka Türk Katılım Bankası'na gidebilir ve kira finansmanı kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@