Kırık Hayatlar Nerede Çekiliyor, Kocabey Konağı Hangi Semtte, Kanal D Dizi Oyuncuları Kimler, Dizinin Konusu Ne?

Kırık Hayatlar dizisi başlıyor! Kanal D'nin yeni günlük dizi formatındaki Kırık hayatlar dizisi konusu, oyuncuları ve çekim mekanları!

Kırık Hayatlar Nerede Çekiliyor, Kocabey Konağı Hangi Semtte,  Kanal D Dizi Oyuncuları Kimler, Dizinin Konusu Ne?

Televizyon kanalları arasındaki yoğun rekabet tüm hızı ile devam ederken yaşanan süreçte fişi çekilen dizi ve programların yerine yeni diziler izleyicilerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Bunlardan biri de Kanal D tarafından günlük dizi formatında izleyiciye sunulan Kırık Kanatlar dizisi oldu.

Oyuncu kadrosu içerisinde Mine Çayıroğlu gibi pek çok ünlü ismi barındıran dizinin oyuncu kadrosu, çekim mekanları ve konusu da merak ediliyordu. İlk bölümü ile bugün beğeniye çıkan dizi gündüz kuşağında izleyecek program arayan kişilere alternatif olarak sunulurken dizinin reytingleri de merak konusu oldu.

KIRIK HAYATLAR KANAL D! DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Kanal D televizyounun gündüz kuşağı için hazırlamış olduğu yeni dizisinin oyuncu kadrosu da fragmanının yayınlanması ile belli oldu. Kırıkkanatlar dizi oyuncuları şu şekilde sıralanıyor;

Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk.

kırık-hayatlar-dizisi-oyuncuları

KIRIK HAYATLAR DİZİSİ YÖNETMENİ KİM?

Kadrosunda çok sayıda ünlü ismin yer aldığı günlük dizinin yönetmenliğini ise İlknur Uğuz Arslan ve Bekir Dadaş üstleniyor.

KIRIK HAYATLAR NEREDE ÇEKİLİYOR, KIRIK HAYATLAR KANAL D DİZİSİNİN KONUSU NE?

Kocabey malikanesinde yaşanan olaylara odaklanan dizide bir annenin güce kavuşmak için neler yapabileceğini, iki gencin ise aşkları için karşılarına çıkarılan tüm zorlukları nasıl aştığını gösteren dizide sırlar birbir ortaya döküldükçe yaşanacak büyük hesaplaşmalar heyecanın dozunu arttıracak.

KOCABEY KONAĞI NEREDE?

Dizi çekimleri Ege'nin yıldızı olan Urla ilçesi tercih edilirken Kocabey Konağı'da Urla'da yer alıyor. Dizi hafta içi hergün gündüz kuşağında izleyicilerin beğenisine sunulacak. Reytinglere göre dizinin yayın ömrü de belirlenecek. Diziye olan yoğun ilgi dikkat çekerken dizi hakkında sosya medyadan yapılan ilk yorumlarda olumlu oldu. Özellikle de uzun süredir ekranlardan uzak olan Mine Çayıroğlu'nun performansı merak konusu olurken dizinin başrol oyuncuları da ilk bölüm için geçer not aldı.

SONRAKİ HABER