Kış Gardırobunun Olmazsa Olmaz Parçaları 

Her kış giyebileceğiniz, modası asla geçmeyecek olan, gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları haline gelecek olan kıyafetleri sizler için derledik… Yumuşacık Kaşmir Kazaklar  Siziz kış aylarında bile içinizi ısıtacak olan kaşmir kazaklar, birbirinden farklı çeşitleriyle ayrı ayrı stillere ve tarzlara hitap ediyor. İçine giyeceğiniz herhangi bir tarz gömlek ile, etekler ve opak çoraplarla, düz veya desenli kot pantolonlar ile çeşitli kombinlerle kullanılabilir. Skinny Pantolonlar  Skınny jean pantolonlar her ne kadar kış aylarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alsa...

Her kış giyebileceğiniz, modası asla geçmeyecek olan, gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları haline gelecek olan kıyafetleri sizler için derledik…

Yumuşacık Kaşmir Kazaklar 

Siziz kış aylarında bile içinizi ısıtacak olan kaşmir kazaklar, birbirinden farklı çeşitleriyle ayrı ayrı stillere ve tarzlara hitap ediyor. İçine giyeceğiniz herhangi bir tarz gömlek ile, etekler ve opak çoraplarla, düz veya desenli kot pantolonlar ile çeşitli kombinlerle kullanılabilir.

Skinny Pantolonlar 

Skınny jean pantolonlar her ne kadar kış aylarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alsa da sadece kış aylarında değil yaz aylarında da bizim kurtarıcı parçalarımız arasında yer alabiliyorlar. Yaz aylarında ister babet ister sandalet ile giyilebiliyorken, kış aylarında ise çizmeler ve botlar ile kolay bir şekilde kombinlenebilirler. “Bugün ne giysem?” sorusuyla aklınızı kaçırabileceğiniz bir günde yumuşacık bir kaşmir kazak ile beraber gününüzü kurtarabilirler.

Birbirinden Renkli Paltolar 

Kış aylarında her yerde göreceğiniz neredeyse artık görmekten bıkacağınız tek şey paltolar olacaktır. Peki o zaman neden hala grilerin veya siyahlardan kurtulmuyorsunuz? Birbirinden renkli, desenli ve dikkatleri üzerine çekecek olan palto seçiminiz ile içinizde ne olursa olsun seçtiğiniz palto her daim gözleri üzerinize çekecektir.

Uzun Çizmeler 

Tabi ki de kış aylarında botlar kadar çizmeler de ön plana çıkmakta. Bazı kadınlar sırf şık olduğu için ayaklarını sıcak tutmayan çizmeler giymektedir. Üstelik bunun hiç sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarmadığını da biliyoruz. Bu nedenle mutlaka yıllarca giybileceğiniz, su geçirmeyen bir çift çizme edinmeniz. Birbirinden farklı kıyafetlerle ve paltolar ile kombin yapabileceğiniz çizmeler hem şık görünmenizi hem de soğuktan korunmanıza sağlayacaktır.

Yün Elbiseler 

Yaz aylarında çokca özlediğimiz elbiseleri sadece yazın değil kış aylarında da giyebilmek mümkün. Fakat genellikle bazı hanımlar bu isteklerini üşüme korkusuyla bastırmak zorunda kalırlar. Halbuki sizi sıcacık tutacak olan yün elbiseler ile kış aylarında da tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Desenli Atkılar 

Günümüzde birbirinden farklı onlarca atkı modeli bulunmaktadır. İsterseniz desenli, isterseniz çiçekli hatta biraz daha ileri gitmek istiyorum derseniz ise leoparlı… Desenli bir atkı her tarza uygun olup sizin tarzınızı ön plana çıkarabilir.


Katkıda Bulunun