Kış Tatiline Bir Güzellik de Şekerbank'tan! Araç Kiralamadan Konaklamaya Her Harcamada Kazançlı Çıkma Fırsatı!

Şekerbank tarafından kış tatilcilerine özel bir kampanya düzenlendi. Şekerbank tatil yapacak olanlara taksit imkanları ve Bonus puanlar veriyor.

Finans 16.12.2021 - 03:45 16.12.2021 - 03:45 Engin Uzunoğlu

Kış aylarına girdiğimiz şu dönemde soğuk havaların güzel yanını yaşamak isteyenler, çareyi tatil planlamasında buluyor. Kışın tadını çıkarmak için özel tatil organizasyonları yapanlar, bankaların bu dönemlerde müşterilerine sundukları kampanyalardan yararlanmaktan da geri kalmıyor. Son olarak Şekerbank, kış tatilcileri için özel kampanyasını açıkladı.

Şekerbank, kış tatili planlamanızda size büyük destek sunma sözü veriyor. Tatil organizasyonlarına ilişkin konaklama, seyahat ve araç kiralama hizmetlerinde ekstra taksit avantajlarının yanında bol bol Bonus puan da verecek olan Şekerbank, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Seyahat Harcamalarından Konaklama Ödemelerine Kadar Her Alanda Ekstra Avantajlar Sizleri Bekliyor

Şekerbank, bu kış araç kiralama, konaklama ve seyahat harcamalarınızda destekçiniz olacak. Harcama öncesi Şekerbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan ‘’TATIL’’ yazıp 7353’e mesaj göndererek kaydınızı başarıyla oluşturabilirsiniz. Tek seferde yapacağınız 1.000 TL ya da üzeri harcamanızda 50 TL Bonus puanın sahibi olacaksınız. İkinci 1.000 TL ve üzeri tatil ödemenizde tekrar 50 TL kazanacak ve toplamda 100 TL tutarında Bonus elde etmiş olacaksınız.

Kış tatili kampanyası, yurt içi harcamalarında geçerli. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için SMS ile başvuruda bulunmanız şart. Ödemenin tek seferde en az 1.000 TL tutarında olması gerekiyor. Her ödemede 50 TL tutarında Bonus kazanacağınız için 2.000 TL ve üzeri ödemelerinizi parça parça yaparak kazanacağınız Bonus miktarını artırmanızı tavsiye ederiz.

Seyahat acenteleri, tur şirketleri, havayolu şirketleri, araç kiralama firmaları, tatil köyleri ve otellerde yapılacak harcamalar kampanya kapsamındadır. Ödemelerinizi yaparken farklı günlerde 1.000 TL ve üzeri ödeme yapmanızı öneririz. Böylece her bir 1.000 TL’yi aşan ödemenizden ekstra puan kazanabilirsiniz. Her Şekerbank müşterisi kampanyada en fazla 100 TL Bonus elde edebilecektir. Tatil planınız genişse ve daha fazla ödeme yapacaksanız yakınlarınızın kartını kullanarak ödeme yapabilir, böylece 100 TL’den fazla Bonus puan kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Şekerbank’ın eşsiz kış tatili fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken ‘’TATIL’’ yazdıktan sonra bu mesajı 7353’e SMS olarak göndermek olacak. Daha sonra Şekerbank kartınız ile yapacağınız ödemelerin 1.000 TL’yi aşması ile beraber Bonus puan kazanmaya başlayabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@