Kıyamete Hazırlık Yapan Milyarderler Arazi Avına Çıktı!

Sustainability dergisi yayımladığı rapor ile toplumsal çöküşten kurtulmak isteyenler için sığınılacak yerleri açıkladı, milyarderler arazi avına çıktı!

Emlak Magazin 30.07.2021 - 13:55 30.07.2021 - 13:58 Gülcan Özer

Dünya koronavirüs salgını ile büyük bir sınav vermeye devam ederken bir yandan ise iklim değişikliği, küresel ısınma, kıtlık ve doğal felaketler dünyanın başında karabasan gibi durmaya devam ediyor. Dünyanın farklı ülkelerinden her yeni gün bir başka felaket haberi gelirken milyarderler kıyamet senaryolarına hazırlığa başladı. 

Son olarak Sustainability dergisi tarafından yayımlanan araştırma raporu ile felaket senaryoları masaya yatırıldı. Toplumsal çöküşten kaçışı içeren raporda Yeni Zelanda olmak üzere aralarında İzlanda, Birleşik Krallık, Tazmanya ve İrlanda'nın olduğu ülkeler en iyi sığınma noktaları olarak gösterildi. Milyarderlerin de bir süredir bu bölgelerde arazi arayışında oldukları ortaya çıktı. 

TOPLUMSAL ÇÖKÜŞTEN KURTULMAK İSTEYENLER İÇİN EN İYİ KAÇIŞ NOKTALARI BELİRLENDİ! 

Dünya son zamanda peş peşe yaşanan felaketlerle mücadele etmeye çalışırıken kıyamet senaryoları da raflardan indirildi. Son olarak Yeni Zelanda'nın ilk sırada yer aldığı ve aralarında İzlanda, Birleşik Krallık, Tazmanya ve İrlanda'nın yer aldığı bir araştırma raporu yayımlandı. Sustainability dergisi tarafından yayımlanan araştırma raporunda olası bir toplumsal çöküşten kurtuluş senaryosu incelendi. 

milyarderler arazi avında

Kıyametten kaçış adı verilen raporda diğer ülkelere göre nüfusları çok daha düşük olan adalar büyük felaketten kaçış rotasında yer aldı. Dünyayı bekleyen en büyük kriz küresel finansal kriz olarak gösterilirken ikinci sırada ise iklim değişikliğinin etkileri, doğanın tahribatı ve koronavirüs salgınından daha büyük bir pandemik salgın olarak gösterildi. 

Milyarderlerin de kıyamet senaryoları üzerine özel çalışmalar yaptıkları, kendilerini güvence altına almak adına güvenilir yerleri belirleyerek buralarda arazi araştırmaları başlattıkları iddia ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@