KOBİ’lere akaryakıtta büyük indirim! Denizbank KOBİ yakıt kampanyası başladı

Bireysel müşteriler kadar ticari müşterilerine önem veren Denizbank KOBİ’lere özel indirimli akaryakıt ve araçtan inmeden ödeme kolaylığı sunuyor…

Finans 04.05.2022 - 20:29 04.05.2022 - 20:30 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan Denizbank, ticari firmalar için bankacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Denizbank ve Petrol Ofisi ortaklığı sayesinde KOBİ’ler indirimli akaryakıt avantajlarından yararlanabiliyor. Petrol Ofisi Automotic Sistemi’ne kayıt olan Denizbank müşterileri bu sayede akaryakıt masraflarından kısarak avantaj elde edebiliyor. Konuyla ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar Denizbank resmi web sitesi üzerinden duyuruldu.

Bankanın web sitesindeki kampanya detaylarına göre Denizbank ile Petrol Ofisi, küçük işletmeler için el ele verdi. Şirket aracını Petrol Ofisi’nin otomatik ödeme sistemine kaydeden işletme sahipleri, Denizbank kartı ile üç yıl geçerli indirim fırsatlarından yararlanabiliyor. Bu kampanyadan sadece Petrol Ofisi otomatik sistemine kayıtlı tüm İşletme Kart sahibi müşteriler yararlanabiliyor.

Denizbank İndirimli Akaryakıt Kampanyası Detayları

denizbank-ilanlar

Türkiye’de milyonlarca ticari ve bireysel müşterisi bulunan özel bankalardan Denizbank, KOBİ’ler için yeni kampanyasını duyurdu. Petrol Ofisi ile ortak olan Denizbank, her işlemde akaryakıt indirimi sağlamaya devam ediyor. Bu sayede Denizbank müşterileri, İşletme Kart çıkararak Petrol Ofisi’nden yapacakları akaryakıt alışverişlerinde daha düşük masraflarla karşılaşacak. İşletme Kartını Petrol Ofisi Automatic Sistemine kaydettiren tüm KOBİ’ler bu fırsatlardan 3 yıl boyunca kesintisiz yararlanabilir. DenizBank herhangi bir anda kampanya süresini, şartlarını, içeriğini değiştirebilir, güncelleyebilir ve kampanyayı sona erdirebilir.

Denizbank ve Petrol Ofisi Kampanyası Katılım Yöntemi

Denizbank resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklama sonrası işletme sahipleri, akaryakıt indiriminden yararlanmak için kampanyaya katılım yollarını araştırıyor. Denizbank İşletme Kart sahipleri bu kampanya faydalarından 3 yıl boyunca yararlanabilmek için farklı katılım yöntemlerini tercih edebiliyor. Sisteme kayıt olabilmek için “DNZPO” koduyla sabit telefonlar için 0 (800) 211 02 29, cep telefonları için 0555 675 55 55 numaralı telefonları aramak gerekiyor. Türkiye çapındaki tüm Petrol Ofisi şubelerinde indirimli akaryakıt alabilmek ve araçtan inmeden otomatik ödeme yapabilmek için Denizbank İşletme Kart kullanıcısı olmak yeterli oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@