Koç Grubundan İkinci El Araç Alacaklara Büyük Destek! Uygun Faiz Oranları ve 15 Yaşa Kadar Araçlar İçin Kredi Dönemi!

Koçfinans ve Otokoç 2. El üzerinden taşıt kredisi kullanmak isteyenlere cazip seçenekler sunuluyor. 2. el araç alacakları sevindiren kredi fırsatları duyuruldu…

Finans 11.05.2022 - 17:48 11.05.2022 - 17:51 Duygu Dilan Duman

Hayallerindeki araca sahip olmak isteyenler için uygun taşıt kredisi fırsatları duyurulmaya başladı. Koç bünyesinde faaliyet gösteren Otokoç 2.El ve Koçfinans tarafından ikinci el araç alımlarına özel vatandaşlara cazip oranlar ile kredi desteği verilmesi hedefleniyor. Son dönemde sıfır km araç fiyatlarında yaşanan fahiş fiyat artışlarına bağlı olarak artan ikinci el talepleri nedeniyle bu araçlarda da fiyatlar yükseldi. En uygun taşıt kredileri araştırılmaya devam ediyor.

Otokoç 2.El’den En Uygun İkinci El Araç Kredisi!

otokoc

Araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerini destekleyen Otokoç 2. El, avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile otomobil almak isteyenleri desteklemeye devam ediyor. Son dönemde artan araç fiyatlarına karşın cazip teklifler sunan Otokoç 2. El, 75.000 TL taşıt kredisi için yüzde 1,55 faiz oranları ve 24 ay vade imkanı sunuyor. Örnek ödeme planına göre aylık 24 ay vadede 3.903 TL taksit ile araç sahibi olma fırsatı veriliyor. Araç bedelinin yüzde 70’ine kadar kredilendirme ve 3 – 48 ay arasında taksitlendirme fırsatları da sunuluyor.

15 Yaşına Kadar İkinci El Araç Alma Fırsatı!

Koçfinans’ın ikinci el taşıt kredisini kullanacaklar ise 15 yaşına kadar olan ikinci el otomobilleri satın alırken en uygun kredi fırsatından yararlanabilecek. İkinci el araç finansmanı için Koçfinans’ı tercih edenler, seçilmiş galeri ve bayilerden oluşan ikinci el satış noktalarından ve anlaşmalı online satış platformlarında yer alan araçların alımı için kredi kullanabilmektedir. Ayrıca online başvuru ile anlaşmalı satış noktalarından herhangi bir evrak olmadan kolayca başvuru da yapılabilmektedir.

15 yaşına kadar binek ve hafif ticari tüm marka araçlar için 48 ay vadeyle kredi verilebiliyor. 50.000 TL için örnek hesaplamaya göre 2.085 aylık taksit oranı üzerinden yüzde 2,74 faizle ikinci el taşıt kredisi kullanılabilmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@