Kocaeli Dilovası İlçesi İçin Acele Kamulaştırma Kararı Çıktı!

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde rezerv alanda bulunan bazı taşınmazlar için acele kamulaştırma kararı verildi. Karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kocaeli Dilovası İlçesi İçin Acele Kamulaştırma Kararı Çıktı!

Kocaeli ilinin Dilovası ilçesi sınırlarında bulunan rezerv yapı alanı olarak belirlenmiş alanda, bazı taşınmazların Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılması kararı verildi. Karar, 30 Aralık 2021 tarihli 31705 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Belediye Tarafından Acele Kamulaştırılacak!

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Kocaeli Dilova ilçesinde bulunan rezev yapı alanı olarak belirlenmiş saha ile ilgili bir karar çıktı.

karar

Kararda, Dilova ilçesindeki rezerv alan üzerinde bulunan bazı taşınmazların acele kamulaştırılması kararı verildi. Kamulaştırma kararının verildiği Kocaeli Dilovası ilçesi için karar bugünkü 31705 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Resmi Gazete ekinde yer alan liste:

cumhurbaşkanı karar

cumhurbaşkanı karar 2

5034 Nolu karar doğrultusunda, rezerv yapı alanı olarak belirnen sahada yer alan ve ilan listesinde yer alan mahalle ile ada ve parsel numaraları belirlenen taşınmazların Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılmasına 2942 sayıkı Kamulaştırma Kanununun 27 inci maddesi gereğince karar verildiği belirtildi. Karar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzası ile yayımlandı.

SONRAKİ HABER