Koçfinans' tan Günde 123 TL'ye 90.000 TL Taşıt Kredisi Olanağı, Yetişen Alacak

Taşıt piyasasına önemli bir hareketlilik getiren Koçfinans, çıtayı iyice yükseltti. 0 km araçlarda uygun oranları ve hızlı kredi tahsisiyle ön plana çıkan Koçfinans, 2. el araçlarda da fırsat sundu!

Finans 02.10.2021 - 03:00 02.10.2021 - 03:00 Gülcan Özer

Günde 123 TL ödeyerek 90.000 TL taşıt krediniz Koçfinans’ tan. Birçok kişi, hayalindeki otomobili almak için bankalara araç kredisi başvurusunda bulunup aldığı olumsuz cevaplar sebebiyle bu hayalini rafa kaldırıyor. Artık Koçfinans ile bankalardan kredi alamayanların da araç sahibi olmaları mümkün. Üstelik gelir belgesi olmadan araç kredinizi en uygun oranlarla çekebiliyorsunuz. Artık hayallerin rafa kaldırılma değil, gerçeğe dönüştürülme zamanı. Siz de araç kredinizi Koçfinans’ tan alın, 15 yaşa kadar araçlarda 48 aya kadar vade seçeneklerinden faydalanın.

"Taşıt Kredim Neden Onaylanmıyor?" Derdine Son!

Bankalara yaptığınız taşıt kredisi başvurularınız sonuçsuz kaldıysa üzülmeyin, artık taşıt kredilerinin erbabı Koçfinans yanınızda. Anlaşmalı Koçfinans bayilerinde satışa sunulan 2.el araçlarla birlikte Arabam ve Ford İkinci El platformlarında satılan araçlar için de Koçfinans taşıt kredisi hizmetinden yararlanabileceksiniz. Üstelik bu platformlarda araç bakarken hızlı kredi başvurusunda da bulunabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz 2.el aracı belirleyip Koçfinans taşıt kredisi başvurusunda bulunmak. Başvuru esnasında maaş bordrosu gibi zaman kaybına neden olan detaylarda boğulmanıza gerek yok. Başvuru yapmak için Koçfinans web sitesini de kullanabilirsiniz. Dolduracağınız kısa bir formun ardından kredi başvurunuz anında onaylanacak ve size de aracınızı seçmek kalacak.

araç kredisi koç finans

Koçfinans, taşıt kredisi oranları açısından da oldukça uygun bir tercih olacaktır. Piyasada uygulanan araç kredisi oranları ile kıyaslandığında bu konuda birçok bankadan iyi olduğu bile söylenebilir. Koçfinans’ tan 36 ay vadeli 90.000 TL taşıt kredisi çekmeniz halinde günlük ödeme tutarınız yaklaşık 123 TL’ye denk gelecek. Bu tür bir kredi için aylık ödeyeceğiniz kredi taksit tutarı ise sadece 3.692 TL olacak.

36 ay vadeli 120.000 TL araba kredisinde ödenecek aylık taksit tutarı ise 4.922 TL. Bu sistemin en güzel yanlarından biri de taşıt kredisi tutarına göre oranların değişmemesi. Örneğin; 36 ay vade ile 200.000 TL taşıt kredisi çekmek istediğinizde yine aynı oran hesabıyla ayda 8.204 TL ödemeniz yeterli olacak. Taşıt kredilerine yeni bir soluk getiren Koçfinans, hızlı tahsis özelliği sayesinde de oldukça tercih ediliyor. Kefil ve belge derdi olmadan araba kredisi başvurularınızı kolayca yapabilir, hayal ettiğiniz araçla bir an önce yollara koyulabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@