Kolay Adres Tanımlayan Herkese QNB Finansbank'tan Bedava iPhone 12 Kazanma Fırsatı!

QNB Finansbank IBAN yerine kolay adres kullanan müşterilerine bedava İphone 12 kazanma fırsatı sundu. Bedava cep telefonu kazanma fırsatı için detaylar!

Kolay Adres Tanımlayan Herkese QNB Finansbank'tan Bedava iPhone 12 Kazanma Fırsatı!

Akıllı cep telefonu fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ederken teknoloji meraklıları bedava cep telefonu kazanma imkanı sunan kampanyaları bu nedenle artık çok daha yakından takip etmeye devam ediyor. Süreçte yeni bir kampanya duyurusu da QNB Finansbank tarafından yapıldı.

Son dönemde giderek yayılan, hem para göndermek hem de almak isteyen kişilere büyük kolaylık sunan kolay adres tanımlama işlemini yapan kişilere QNB Finansbank bedava cep telefonu kazanma imkanı sunacak.

KOLAY ADRES TANIMLA, BEDAVA İPHONE 12 KAZANMA FIRSATI YAKALA!

QNB Finansbank tarafından yayımlanan yeni kampanya duyurusu ile IBAN yerine kolay adres tanımlama sistemini kullanan kişiler arasından yapılacak olan çekilişle 3 kişiye bedava iPhone 12 kazanma imkanı sunulacağı ilan edildi.

iphone-12-kazanma-fırsatı

19 Temmuz 2021 tarihi itibari ile başlayan kampanya 31 Ağustoz 2021 tarihi itibari ile sona erecek. 31 Ağustos tarihine kadar cep telefonu ya diğer kolay adres bilgilerini hesa numarası ile eşleştiren kişilere para transferlerinde BIAN gönderme zorunluluğu kaldırılırken aynı zamanda 3 ade iPhone 12 telefondan birini kazanma imkanı sunuldu.

QNB FİNANSBANK KOLAY ADRES TANIMLAMA NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kolay adres tanımlama işlemleri QNB Finansbank Şubelerinden QNB Finansbank ATM'lerinde, QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ya da Cep Şubesine giriş yapılarak gerçekleştirilecek. Bu kanallara şifreleri ile giriş yapan kişiler Hesaplar bölümünde yer alan Kolay Adres Ekleme butonunu tıklayarak kolay adres kaydı seçeneğinden işlemlerini tamamlayarak 1 çekiliş hakkı elde edecekler.

KOLAY ADRES NEDİR, NE İŞE YARAR?

Bankacılık sistemleri üzerinden yapılan EFT, havale ve Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) işlemlerinde kullanılacak kolay bir bilginin hayata geçirilmesini sağlayacak düzenlemedir. Bu düzenleme ile hesap numarası ya da IBAN'ı, kolay hatırlanabilir bir kişisel bilgi ile eşleştirmenin sağlanması amaçlanır.

SONRAKİ HABER