Kolay Başvuru Hemen Ödeme! TEB 25 Bin TL İhtiyaç Kredisini 3 Ay Erteleme Fırsatıyla Veriyor!

Nakit ihtiyaçlarına acil çözümler üreten TEB, müşterilerine düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriyor. TEB'den hemen ihtiyaç kredisi nasıl çekilir? 

Finans 19.09.2021 - 21:04 19.09.2021 - 21:12 Engin Uzunoğlu

Ekonomik problemler karşısında dayanma güçlerini kaybeden bazı vatandaşlar acil olarak nakit ihtiyaçlarının giderebilmek için çareler arıyorlar. Bu konuda en kolay çözüm yolunu ise bankaların sağladıkları ihtiyaç kredilerinden elde edilen finansman desteklerinde bulabiliyorlar.

Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kredi maliyetlerinden hareket ederek çalışacakları bankaları tercih ediyorlar. Ancak dönemsel ekonomik şartlardan dolayı bazı vatandaşlar kendilerine hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi veren bankaları tercih etmeye başladılar. Bu şekilde acil nakit problemlerine çözüm üretilebiliyor. 

Bankalar arasında ihtiyaç kredisi kampanyaları açısında değerlendirme yapıldığında son dönemlerin en çok dikkat çeken kredi ürününün TEB müşterileri kullanmaya başladılar. TEB'in Sonbahar Kredi Kampanyası olarak duyurduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile hem hızlı bir şekilde kredi çekilebiliyor hem de düşük maliyetlerle finansman desteği alınabiliyor. 

TEB'DEN YÜZDE 1,59 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

TEBN tarafından yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranı hakkında da bilgilendirme yapıldı. Buna göre müşterilere aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu kredi faizi için belirli bir kredi skoru istenirken kredi skorunun yüksek veya düşük olmasına göre uygulanan aylık kredi faizinde de değişiklik yapılabiliyor. Nihai kredi faizi ise ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri sırasında ortaya çıkıyor. 

3 AY ERTELEME İMKANI VERİLİYOR

Müşteriler nakit sorunlarına çözüm üretirken ödeme kolaylıklarını da kullanabiliyorlar. Bu kolaylıkları değerlendiren müşteriler hem finansal sorunlarını ortadan kaldırıyorloar hem de yeni kredi borçlarını makul şartlarda geri ödeyebiliyorlar. 3 ay ödeme erteleme imkanı veren TEB müşterilerin finansal sorunlarına kolay imkanlarla çare oluyor. 

TEB 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

TEB'den ihtyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler maliyet hesaplamalarını da öğrenmek istiyorlar. Aylık yüzde 1,59 faizle yapılan kredi hesaplamasına göre 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 966 TL oluyor. Bu kredinin yılık maliyet oranı ise yüzde 25 olarak açıklandı. 

teb kredi hesaplama

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini hangi yollarla yapabileceklerini merak ediyorlar. Müşteriler CEPTETEB MOBİL, internet şubesi veya TEB banka şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@