Kolayca Hemen Başvuru, Beklemeden Anında Ödeme! Ziraat Bankası'ndan 20 Bin TL Dijital Kredi!

Ziraat Bankası Dijital Kredi kampanyası ile müşterilerine kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası Dijital Kredi kampanyası şartları nelerdir? 

Finans 17.10.2021 - 23:56 18.10.2021 - 00:03 Engin Uzunoğlu

Ziraat Bankası nakit sıkışıklığı yaşayan müşterilerinin bu problemlerine kolay çözümler üretmeyi sürdürüyor. İhtiyaç kredisi verme oranı oldukça yüksek olan Ziraat Bankası müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Şubeye dahi gitmeden müşterilerine ihtiyaç kredisi kullandıran Ziraat Bankası uygun maliyet imkanı ile ayrı bir fırsatı da kullanıma sunuyor. 

ZİRAAT BANKASI DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi çeşitlerinden birisi olan Dijital Kredi kampanyası müşterilerin aradıkları nakit desteğini herhangi bir finansal desteğe ihtiyaç duymadan karşılayabiliyor. Banka tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre maaşını Ziraat Bankası'ndan alan emekli ve çalışan müşteriler kolay bir şekilde Dijital Kredi başvurusu yaparak anında ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Şubeye gitmeye gerek olmayan bu kredi kampanyası müşterilere çok önemli bir imkan sağlıyor. 

DİJİTAL KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

Ziraat Bankası Dijital Kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar kredi başvurularını nasıl yapabileceklerini araştırıyorlar. Buna göre müşteriler Ziraat Bankası'nın internet şubesini kullanarak veya yine bankanın mobil uygulamasına gişrerek kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Bu kredi başvuruları çok kısa sürede değerlendirilerek onay bilgisi hızlı bir şekilde müşterilere bildiriliyor. 

DİJİTAL KREDİ AZAMİ VADE SÜRELERİ 

Ziraat Bankası Dijital Kredi kampanyasında müşterilerin kullandıkları ihtiyaç kredilerinin azami vade süreleri hakkında da bilgi verildi. Buna göre müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan krediler için 36 ay vade imkanını kullanabiliyorlar. Ancak 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri en fazla 24 ay ile vadelendirilebiliyor. 

DİJİTAL KREDİ ŞARTLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası'ndan dijital kredi başvurusu yapıp kredi talepleri olumlu değerlendirilen müşterilerin talep ettikleri kredi tutarları kolay ve hızlı bir şekilde vadesiz hesaplara aktarılabiliyor. İnternet şubesi veya Ziraat Mobil uygulaması kullanılarak bu işlem tamamlanabiliyor. Ayrıca bu kredi kampanyasında kullanılan ihtiyaç kredileri için müşterilere Hayat Sigortası yaptırılmaktadır. Böylelikle kredinin iki muhatabı da güvence altına alınmış olur. 

20 BİN TL DİJİTAL KREDİ MALİYET HESAPLAMASI 

ziraat bankası dijital kredi hesaplama 20 bin lira

Ziraat Bankası'ndan Dijital Kredi kampanyası imkanından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 767 TL ödeme yapıyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@