Komşular Arasında Köpek Kavgası! Yaşlı Kadın Onlar Benim Çocuklarım, Göndermem Diyerek Gözyaşı Döktü

Son dönemde büyük tartışmalara neden olan sokak hayvanları komşular arasında da tartışmalara ve anlaşmazlıklara neden olabiliyor. Bunlardan biride Sakarya'da meydana geldi.

Gündem 15.05.2022 - 10:45 15.05.2022 - 10:45 Gülcan Özer

Sakarya'da bir barınağa yakın oturan kadın ile kızının beslediği köpek iddialara göre komşuları ile aralarını açtı. Komşularının kümesinde yer alan tavuklardan birinin köpek tarafından öldürülmesi üzerine iki komşunun arası açıldı. Tavuğu öldürülen komşu iddialara göre köpeklerin sahibi olan komşusuna saldırdı. 

Saldırıya uğradığını iddia eden yaşlı kadın gözyaşlarına boğularak kümese saldıran köpeğin kendi köpekleri olmadığını iddia ederek kendisine yardım edilmesini istedi. "Öleceğimi bilsem de köpeklerimi gönderemem, onlar benim çocuklarım" diyen yaşlı kadın ölüm tehdidi aldığını söyledi. 

KÖPEĞİNİ KORUMAK İSTEYEN YAŞLI KADIN YARALANDI! 

Karasu Yalı Mahallesi'nde oturan yaşlı kadın iddialara göre köpeğini korumak isterken komşusu tarafından darp edildi. Konu hakkında açıklama yapan Z.V. "Yaklaşık bir ay önce karşı komşumuzun tavuğunu buradaki köpeklerden biri yemiş. Barınağa yakın bir yerdeyiz. 15-20 tane köpek var burada. Biz de üç tane küçük yavru köpeğe bakıyoruz. Köpeğin tavuğu yediği gün komşumuz, yanında bir erkekle beraber arabayla kapıya kadar geldi. O köpeği aradı bulamadı" diyerek sonrasında yanında duran köpeğine saldırdıklarını iddia etti. 

köpek kavgası

Olayın sonrasında polise başvuruda bulunduklarını belirten yaşlı kadın komşularının kendilerini rahat bırakmadıklarını, sürekli olarak ölümle tehdit edildiklerini söyleyerek devletten yardım istedi.

köpek kavgası 1

Köpeklerin henüz küçük olduğunu belirten yaşlı kadın komşusunun iddia ettiği gibi saldırgan olmadıklarını, söz konusu tavukları öldüren köpeğin bir başka köpek olduğunu belirtti. Komşusu ise çocuklarının okula gidemediğini ve köpeklerden korktuklarını söyleyerek şikayetçi oldu. 

 Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@