Komşular Arasında Odun Kavgası Vahşete Dönüştü, Komşusunu Katletti!

Komşular arasında yaşanan anlaşmazlıklar bazen büyüyerek istenmeyen olayların yaşanmasına neden olurken bu olayların bir benzeri de Antalya'da yaşandı.

Gündem 28.04.2022 - 10:50 28.04.2022 - 10:52 Gülcan Özer

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşayan iki komşu arasında odun alınması nedeni ile yaşanan tartışma büyük bir felakete dönüştü. 62 yaşında olduğu öğrenilen Ö.A. ile komşusu arasında odun alımı nedeniyle başlayan tartışma kısa sürede alevlenerek yerini büyük bir kavgaya bıraktı. 

Milli Egemenlik Mahallesi Güneylioğlu Caddesi üzerinde yer alan evde komşu olarak oturan iki komşu arasında başlayan kavganın bir anda alevlenmesi üzerine S.Ş, yanında bulunan bıçak ile 62 yaşındaki komşusunu bıçakladı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan müdahaleye rağmen yaşlı adam hayatını kaybetti. 

ODUN KAVGASI VAHŞETE DÖNÜŞTÜ! 

62 yaşındaki yaşlı adam komşusu ile yaşadığı odun kavgası nedeni ile bıçaklanarak yararlandı. Kavga ihbarı üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri komşusunu bıçaklayarak kaçan S.Ş.'yi olayı gerçekleştirdiği bıçak ile beraber saklandığı evde yakalayarak göz altına aldı. Sağlık ekiplerini yapmış olduğu tüm müdahaleye rağmen komşusu tarafından bıçaklanan yaşlı adam ise olay yerinde hayatını kaybetti. 

Olaya şahit olan komşuları ise, vermiş oldukları ilk ifadelerinde iki kişi arasında odun alınması nedeniyle tartışma yaşandığını, tartışmanın ardından şahsın komşusunu bıçakladığını belirtti. Öte yandan cinayet şüphesi ile gözaltına alınan şahsın yapılan incelemesinde zihinsel ve bedensel engelli raporu olduğu belirlenirken güvenlik güçlerinin olay üzerindeki araştırmaları sürüyor. 

 Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@