Komşuların Park Yeri Kavgası Meydan Savaşına Döndü!

İstanbul Sarıyer'de komşular arasında başlayan otopark kavgası bir anda meydan savaşına döndü. İstanbul Sarıyer Kırmızıgül Sokak'ta meydana gelen olayda

Gündem 18.06.2021 - 11:06 18.06.2021 - 11:06 Serhat Karaman

Komşular arasında yaşanan otopark kavgası büyük bir tartışmaya neden oldu. İstanbul Sarıyer Kırmızıgül Sokak'ta yaşayan komşular arasında otopark tartışması yaşandı. Komşusunun kendi evinin önüne aracını park etmesi üzerine ikili arasında ağız dalaşı yaşandı. 

TARAFLARDAN BİRİ MEMLEKETİNDEN AKRABALARINI ÇAĞIRDI, ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ! 

İki komşu arasında yaşanan tartışma büyüyerek kavgaya dönüşürken araya giren diğer komşular tarafından kavga ayrıldı. Ancak iddialara göre kavgaya karışan taraflardan biri memleketine haber göndererek akrabalarını çağırdı. Akrabalarının çağırması üzerine gelen diğer kişilerin de karışması ile bu sefer mahalle savaş alanına döndü. 

Kaldırıma park edilen araç yüzünden öfkeli komşular diğer komşunun evini taş yağmuruna tuttu. Kaldırıma park etmemesi nedeni ile karşı komşusunu uyardığını belirten yaşlı adam bu nedenle komşusu ve onun akrabalarının saldırısına uğradıklarını iddia ederken evin tüm camları kırıldı. 

Gelen kişilerin önce kapılarının yumrukladıklarını, sonrasında ise kaldırımdaki taşları toplayarak evlerinin camlarına attığını belirten yaşlı çift komşularından şikayetçi oldu. Adana'dan akrabalarını çağıran kişinin akrabalarının da uçağa binerek 5 saat sonra İstanbul'da ki akrabalarının evine geldiği ve mahallede taşkınlık yarattığı iddia edildi.

Mahalledeki yaşanan kavgadan diğer komşular da rahatsız olurken küfürlerin ve taşların havada uçuştuğu olayda kimsenin yaralanmaması ise olayın tek iyi tarafı oldu. Ancak yaşlı çiftin evinde büyük maddi hasar meydana geldiği ve evin tüm camlarının kırıldığı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@