Konkordato İlan Eden İnşaat Şirketleri Arasına Ersa Yapı'da Katıldı

Son dönemde konkordato ilan eden şirketler sayı olarak artmaya devam ederken inşaat şirketleri arasında yer alan Ersa Yapı'da bu şirketler arasına katıldı.

Emlak Haberleri 15.11.2018 - 10:56 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Son dönemde konkordato ilan eden şirketler sayı olarak artmaya devam ederken inşaat şirketleri arasında yer alan Ersa Yapı'da bu şirketler arasına katıldı.

Ersa Yapı mali darboğoza girdiği iddiası ile başvuruda bulunarak konkordato ilan etti. 1988 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren şirketin devam eden konut projeleri de bulunuyor. Bugüne kadar çok otelden, alışveriş merkezine, fabrika binalarından lojistik binalara kadar çok sayıda projeyi tamamlayan şirketin konkordato ilan etmesi inşaat sektöründe yaşanan darboğazı bir kere daha ortaya koydu. Ersa Yapı A.Ş. konkordato talebi üzerine mahkeme 5 Kasım 2018 tarihinden başlamak üzere 3 ay süre ile geçici mühlet kararı aldığını duyurdu. Ersa Grup Devam Eden Projeler ▸Mimar Sinan Üniversitesi▸Akbatı AVYM▸Başakşehir Stadyum▸Mavera Evleri▸Asmalı EvlerErsa Grup Biten Projeler ▸Taksim Altgeçit▸Beylikdüzü Projesi▸Autopia▸Finanskent▸Günışığı Evleri▸Papatya Konakları▸Çınar Olimpia Park▸Bolelli Dream City▸Bolelli Dream Village▸Studio Life▸Başbakanlık Konutları▸Zeo Hotel▸City Evleri▸Gündoğdu Blokları▸Fuzulkent Bizimevler▸Özak Park Evleri▸Ersa Medya Evleri▸Sadabad Konakları▸Forum İstanbul AVM▸Fırat Nakliyat▸Akbank Bilgi İşlem Merkezi▸Bkm Lojistik Fabrika▸Daf Tırsan▸V.I.P Uluslararası Taşımacılık▸LC Waikiki Transfer Merkezi▸Özyeğin Fabrika Binası▸Hüner Lojistik BinasıHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@