Konser Gelirini Mehmetçik Vakfı İçin Bağışlayan Demet Akalın Köy Okulu Yaptırmak İçin Kolları Sıvadı!

Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın yapmış olduğu yardımlar ve kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ederken Hakan Altun gibi okul yaptırmak için de kolları sıvadığını duyurdu.

Emlak Magazin 14.10.2019 - 14:13 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın yapmış olduğu yardımlar ve kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ederken Hakan Altun gibi okul yaptırmak için de kolları sıvadığını duyurdu. Detaylar haberimizde!

Türk pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın konserden konsere koşmaya devam ederken bir yandan da yardımlarını sürdürüyor. Ünlü şarkıcı yapmış olduğu yardımları gizli yapmayı tercih ettiği için bu konu ile pek gündeme gelmeyen Demet Akalın okul yaptırmak için harekete geçti. Konser Geliri Mehmetçi Vakfı İçin Bağış Olarak AyrılacakDemet Akalın pek çok konserinin gelirini dönem dönem Mehmetçik Vakfı'na bağışlarken Suriye Operasyonu ile zorlu bir dönemde geçen Mehmetçik Vakfı'na yeni bir bağış müjdesi verdi. Büyük konserlerinin gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladığını söyleyen Demet Akalın Bostancı Kültür Merkezi'nde verdiği konserde hayranlarına bir de okul müjdesi verdi. Hakan Altun Örnek Oldu, Demet Akalın Harekete Geçti! Babasının adına köyünde okul yaptıran Hakan Altun'un davranışını takdir eden Demet Akalın “Büyük konserlerimin gelirini Mehmetçik Vakfı’na bırakıyorum. Devletimin ve milletimin yanındayım.Şimdi de okul yaptıracağım. Hakan Altun yaptırdı, kendisini arayıp nasıl yaptığını sordum. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yer tespiti istedik. Kendi memleketim Gölcük’te çok okul olduğu için başka bir yerde babamın adına köy okulu yaptıracağım" diyerek müjdeli haberi paylaştı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@