Konut Almak İsteyenlere Fırsat Doğdu! TEB’den Kullanacağınız Konut Kredisi ile Ev Sahibi Olma Hayalleriniz Gerçek Oluyor

TEB’ den kiracıları sevindiren kampanya! TEB, düşük faiz oranlarına sahip aylık ödemeler ile kiracıların, ev sahibi olma yolunu açtı. Yüzde 1,95 faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri ile kredi...

Finans 22.05.2022 - 23:34 22.05.2022 - 23:40

TEB, düzenli müşterisi olun ya da olmasın ev sahibi olmak isteyen herkesin kampanyadan faydalanmasına imkan sunmaktadır. TEB’ den temin edeceğiniz konut kredinin ödeme planlarını dilediğiniz şekilde ayarlama imkanı da sizlere sunulmaktadır.

TEB Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB, konut kredisinden faydalanmak için öncelikle on sekiz yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra, bankanın sizlerden istemiş olduğu gerekli evraklar bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz ev ve çalışmakta olduğunuz kuruma ait bu evrakların tam listesini bankanın resmi internet sitesinde bulabilirsiniz. İstenilen evrakların ve şartların tam olarak yerine getirilmesi ile dilerseniz en yakın TEB şubelerine gidebilir, dilerseniz internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranları Ne kadar?

TEB-müşterisi-olanlara-bayram!-4.500-liralık-bonus-para-dağıtacak

TEB farklı ihtiyaçlara yönelik olarak, tüketicilere kredi imkanları sağlamaktadır. Tüm bu sağlamış olduğu kredilerin faiz olanları, kredi kullanan müşterilerin kolay geri ödeme planına sahip olabilmesi adına oldukça düşük tutmaktadır. TEB, konut kredisi faiz oranlarını en düşük yüzde 1,95 olarak belirlemiştir.

TEB En Fazla Ne Kadar Konu Kredisi Veriyor?

Konut kredisi çekecek kişilerin, satın almak istedikleri evin fiyatına ve mevcut ana para oranına göre temin etmek istedikleri konut kredisi tutarı değişkenlik göstermektedir. Konut kredisinin tutarının belirlenmesinde, ekspertiz raporu baz alınmaktadır. Buna göre satın alınmak istenilen evin değeri 500.000 TL ve altında ise bu fiyatın yüzde doksanına kadar kredi kullanımı sağlayabilirsiniz. 500.000 TL’den yüksek ev fiyatları için ise belirlenen fiyatın yüzde seksenine kadar kredi kullanımı sağlanmaktadır.

TEB Konut Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

TEB’ den temin edeceğiniz konut kredisinin tutarına göre vade uzunlukları değişiklik göstermektedir. Kullanım sağlayacağınız konut kredisi için minimum vade oranı bir yıl iken, en uzun vade oranı yaklaşık olarak yüz yirmi aydır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@