Konut, Araba, İhtiyaç Kredisi Faizlerine Cumartesi Sürprizi! Daha Az Ödeyeceksiniz

10 Eylül 2021 Cumartesi konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi faiz oranları. En düşük maliyetle kredi çekmek isteyenler için tüm kampanyalar ve güncel oranlar haberimizde.

Finans 11.09.2021 - 07:00 11.09.2021 - 09:35 Mustafa KARAGÖZ

Bankaların konut kredisi faiz oranları çok uzun zamandır belli bir maliyet seviyesinin üzerinde bulunuyor. Ancak son dönemlerde yüksek faizle kredi veren çok sayıda banka düşük maliyet seviyelerine inmeye başladılar. İhtiyaç kredisi kullanacaklar için farklı kampanyalar bulunurken taşıt kredisinde bankaların en düşük oranı yüzde 1.50 seviyesinde yer alıyor.

EV, ARABA, NAKİT İHTİYAÇLARA KREDİ KAMPANYALARI 10 EYLÜL

10 Eylül Cumartesi itibariyle bankaların farklı kredi kampanyaları bulunuyor. Ev alacaklar için, araba alacaklar için ve nakit ihtiyaç için özel şartlarla sağlanan bu kampanyaları sizlerle listeledik. 

taşıt kredisi 11 eylül

Ev Alacaklar için Kredi Kampanyası

Ev alacaklar için iki bankanın kredi kampanyası bulunuyor. Türkiye Finans Katılım Bankası kendi satışa çıkardığı evlerden alanlara yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 kar payı oranıyla konut finansmanı sağlıyor. Güncel kampanyalardan bir tanesi de Vakıfbank'ta. Banka alınacak dairenin enerji sınıfın A yada B sınıfı olmasına göre yüzde 1.25 ve yüzde 1.35 faiz oranıyla konut kredisi sağlıyor. 

taşıt kredisi 2 11 eylül

Araba Alacaklar için Kredi Kampanyası

Kendi aracını almak isteyenler için bankaların en düşük faiz oranı yüzde 1.50 bandında bulunuyor. Vakıfbank tarafından sağlanan taşıt kredisi kampanyasında 48 ay vade, 3 ay ödeme erteleme olanağı sağlanıyor. İlgili kampanya ile hem sıfır kilometre hemde ikinci el araç alınabilir. Araç alımları vade sürecinin kısalması şartıyla 5 yaş ile 8 yaşına kadar olan araçlarda olur. 

konut kredisi 11 eylül

Nakit İhtiyaç için Kredi Kampanyası

Nakit ihtiyacı olanlar için ihtiyaç kredisi kampanyası bulunuyor. İNG Bank kendi müşterisi olmayanlara yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi veriyor. Bunun dışında İş Bankası n11 üzerinden yapılacak alışverişler için yüzde 0 faizli kredi olanağı sunuyor. QNB Finansbank ise kredi puanının yüksek olması şartıyla yüzde 1.39 faizle 70.000 TL kredi sağlıyor. 3 bankada da 3 ay ödeme erteleme olanağı var. 

HERKES İÇİN GEÇERLİ EN DÜŞÜK KREDİ FAİZ ORANLARI

Kamu bankalarının ve özel bankaların müşterilerine sağladıkları faiz oranlarını liste halinde oluşturduk. Banka banka sağlanan kredi olanakları faiz oranları ve en uzun vade süreci imkanları şöyle;

ihtiyaç kredisi 2 11 eylül

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.39

TEB  36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.49

Vakıfbank  36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55

araç kredisi 11 eylül

Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank, Akbank, Ziraat, Yapı Kredi Bankası 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 1.37

Halkbank ve İş Bankası 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 1.38

Ziraat Katılım Bankası 120 ay vadeli konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.41

kredi kampanyası 11 eylül

Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Albaraka Türk Katılım Bankası 48 ay vadeli taşıt finansmanı kar payı oranı yüzde 1.42

Vakıfbank 48 ay vadeli taşıt finansmanı kar payı oranı yüzde 1.50

Koç Finans 48 ay vadeli taşıt finansmanı kar payı oranı yüzde 1.55

kredi kampanyası 2 11 eylül

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu krediler için başvuruda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını kredi türüne göre yapacaklar. Düşük limitli ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri online olarak bankaların web sitelerinden yapılabilir. Bunun dışında konut kredisi ve taşıt kredisi için başvurular banka şubelerinden yapılacak. Bazı bankalar müşterilerine ön başvuru olanağı sağlayarak konut kredisi kullanımlarında en fazla kaç TL kredi kullanabileceğini, ev alımlarında kişiye özel uygulanan faiz oranlarına dair bilgi verebiliyorlar. Araç alımlarına ise bankaların yanında firmaların sunduğu oranlar da büyük avantajlar sağlıyor. Bazı marka model araçlarda faizler yüzde 0 olarak uygulanıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@