Konut Bayram Kampanyaları İle Banka Kredisiz Satılık Daireler

Bankaların konut kredisi faiz oranları yükselmeye devam ettikçe konut satış rakamları da düşmeye devam ediyor. Ev satın almak isteyen kişiler için ise bayrama özel kampanyalar düzenlenerek satış rakamları arttırılmaya çalışılıyor.

EMLAK HABERLERİ 22.08.2018 - 11:00 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Bankaların konut kredisi faiz oranları yükselmeye devam ettikçe konut satış rakamları da düşmeye devam ediyor. Ev satın almak isteyen kişiler için ise bayrama özel kampanyalar düzenlenerek satış rakamları arttırılmaya çalışılıyor.

İnşaat firmaları bayrama özel konut kampanyaları ile ev satın almak isteyen kişilere cazip fırsatlar sunuyor. Bazı firmalar faizsiz 60 ay taksitle konut satışı yaparken bazı firmalar ise peşinatsız konut satın alma fırsatı sunuyor. İşte bayrama özel konut satışı yapan firmalar;Sur Yapı 5'i Bir Yerde Kampanyası Bu bayramın en iddialı kampanyası Sur Yapı şirketinden geldi. Sur yapı vade farksız 60 ay vadeil konut satışı yaparken aynı zamanda peşinatsız, ara ödemesiz taksitle satış imkanı da sunuluyor. Peşin ödeme yapan kişilere yönelik olarak ise ödemede ekstra yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor. Sur Yapı kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyaya dahil edilen konut projeleri incelemek için TIKLAYINIZ...Teknik Yapı Bayram Kampanyası Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Teknik Yapı satışları devam eden Yücelpark konut projesi, Uplife Kadıköy projesi ve Deluxia Park Residence projesi için konutlar teslim edilene kadar garanti kira ödemesi yapıyor. Sadece yüzde 5 peşinatla satış yapan Teknik Yapı konut projeleri kapsamında fiyat listesi üzerinden de yüzde 10 indirim uygulanıyor. Banka kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak yüzde 0,98 konut kredisi faiz oranı ile 72 ay vadeli kredi şirketin kendi bünyesinde kullandırılıyor. Teknik Yapı Yücelpark konut projesi hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ...DAP Yapı Peşinatsız Konut Satışı Yapıyor Peşinatsız konut satın almak isteyen kişilere yönelik olarak DAP Yapı peşinatsız konut projeleri üretiyor. DAP İzmir Projesi ve DAP Yapı Teras Kule Projesi için firma peşinatsız, ara ödemesiz konut satışı yapıyor. Validebağ Konakları projesi için ise bayrama özel yüzde 5 peşinatla konut satışı yapılıyor. DAP Yapı Projeleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ...Babacan Holding Yüzde 0,98 Konut Kredisi İle Satışa Devam Ediyor Konut kredisi faiz oranları yüzde 3 seviyesine yükselirken Babacan Holding kendi bünyesinde yüzde 0,98 faiz oranı ile konut satışı yapmaya devam ediyor. Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projeleri için yüzde 20 indirim seçeneği sunuluyor. Yapılan indirimlerle beraber Babacan Premium Projesi fiyatları 319 bin TL'ye, Babacan Port Royal fiyatları ise 341 bin liraya geriliyor. Babacan Holding Projeleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ...Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@