Konut Fiyatları Yükseldi, Prefabrik Evlere Hücum Başladı! 70 Bin Liraya 3+1 Anahtar Teslim Ev Sahibi Olma İmkanı

Konut fiyatlarında yaşanan artış tüm hızı ile devam ederken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler prefabrik evlere yöneldi. Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları ne kadar, kaç TL?

Konut Fiyatları Yükseldi, Prefabrik Evlere Hücum Başladı! 70 Bin Liraya 3+1 Anahtar Teslim Ev Sahibi Olma İmkanı

Son dönemde sürekli olarak yükselen konut fiyatları nedeni ile vatandaş ev alamaz hale gelirken prefabrik evlere olan ilgi katlanarak artıyor. Ev sahibi olmak isteyen kişiler yükselen konut fiyatları nedeni ile yönünü prefabrik evlere çevirdi. Son dönemde yaşanan deprem felaketleri de daha güvenli bulunması nedeni ile prefabrik evlere olan ilgiyi arttırdı.

Yoğun talep artışı nedeni ile prefabrik konut üreticileri daha fazla kişiye ulaşmak adına fiyatlarında indirim üstüne indirim yaparken 2+1 prefabrik evlerde anahtar teslim fiyatlar 60 bin liraya kadar düşerken 3+1 prefabrik ev fiyatları ise 70 bin liraya kadar geriledi. Vatandaş yaşanan indirimleri ev sahibi olmak için fırsata çevirme telaşına düşerken adeta prefabrik evlere hücum başladı!

prefabrik-ev-ilanı-2

ANAHTAR TESLİM 2+1 PREFABRİK EV FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Normal konut inşaatı ile kıyaslandığında sadece günler içinde tamamlanması ile de dikkat çeken prefabrik evler ekonomik fiyatları ile de ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük bir fırsat sunulmasını sağladı. İnternet üzerinden hizmet veren online ilan emlak siteleri üzerinden verilen ilanlarda bu fiyat indirimleri de dikkat çekti.

2+1 prefabrik ev için verilen ilanda 60 m2 büyüklüğe sahip olan konut için talep edilen anahtar teslim fiyat sadece 60 bin lira olarak yer aldı.

prefabrik-ev-ilanları-1

3+1 PREFABRİK EV ANAHTAR TESLİM FİYATI 70 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIYOR!

3+1 prefabrik konut için talep edilen anahtar teslim fiyatı ise 70 bin liradan başlayan fiyatlarla ilanlarda yer aldı. 75 metrekare büyüklüğe sahip olan 3+1 prefabrik ev içerisinde normal bir evin konforunu aratmayacak tüm özellikler bulunuyor. Hatta prefabrik evler tek katlı olması nedeni ile deprem riski bulunan illerde yaşayan kişiler tarafından daha fazla tercih ediliyor.

Bu konutlarda çift camlı PVC doğrama, su tesisatı, vitrifiye malzemeleri, sıhhı tesisat, çelik kapı, elektrik tesisatı ve çatı kaplaması gibi pek çok hizmet fiyata dahil standart hizmet olarak sunuluyor.

prefarbik-ev-ilanı-3

PREFABRİK EV ALANLARIN ALMASI GEREKEN İZİNLER NELER?

Prefabrik ev alanların belediyelerden gerekli izinleri almaları yeterlidir. Yine proje onayı da alıcı tarafından yapılan işlemler arasında yer almaktadır.