Konut Kredisi Faiz Duyurusu! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Evi Olmayana Verecek

120 ay vadeli konut kredisi Ekim 2021 dönemi faiz oranları bir bir ilan edilmeye başlandı. Devlet bankalarının konut kredisi duyuruları ve güncel oranları da açıklandı.

Konut Kredisi Faiz Duyurusu! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Evi Olmayana Verecek

120 ay vade ile konut kredisi kullanıp kendi evini almayı planlayan vatandaşlar için Ekim ayı faiz oranları bankaların resmi sitelerinden ilan edildi.

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'ta kendi resmi kurumsal sayfaları üzerinden ev almak için kredi çekecek olan müşterilerine hangi faiz oranlarını sunulacağını duyurdu. İşte devlet bankalarının sonbahar kampanyaları ile yeni kredi faiz oranları.

DEVLET BANKALARININ KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI EKİM 2021

Devlet bankalarının konut kredisi paketleri farklı farklı ilan edilir. Hatta Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank ev alacak olan müşterilerine farklı kredi paketleri sunarlar. Yeni dönemin kampanyalı kampanyasız kredi olanaklarında çeşitli imkanlar bulunuyor. Vade farkı uygulaması olmadan kısa ve uzun vadeli ödeme planları sunan bankalar bazı evlerin özel durumlarına göre daha düşük faizli kredi olanakları sağlıyor.

vakıfbank ekim 2021 konut kredisi

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ FAİZ DUYURUSU

Ev almak için Vakıfbank'ı tercih edecek olan müşteriler için banka kampanyalı çok özel bir kredi olanağı sunuyor. Yeşil Ev Kredisi adıyla sağlanan kredi A sınıfı enerji kimliği olan daireler için yüzde 1.25, B sınıfı enerji kimliği olan daireler için yüzde 1.35 faizle kredi olanağı sağlıyor.

Herhangi bir şart olmadan tüm müşteriler için ilan edilen 120 ay vadeli standart özelliklere sahip Vakıfbank konut kredisi için faiz oranı ise yüzde 1.37 olarak uygulanıyor. Banka enflasyon endeksli kredi ile de ev alımlarına aracılık ediyor.

ziraat bankası ekim 2021 konut kredisi

ZİRAAT BANKASI EKİM 2021 KONUT KREDİSİ DUYURUSU

Ziraat Bankası konut kredisi için standart paketiyle ön plana çıkıyor. Maaş müşterilerine ve hiç müşterisi olmayanlara banka yüzde 1.37 faiz oranıyla konut kredisi sağlıyor. Ekim 2021 döneminde ikinci el ev alacaklar için en düşük faiz oranı olan bu oran ile ister 3 ay ister 120 ay vadeli ödeme planı oluşturulabilir. Bankanın emekliler, çalışanlar, diğer müşterileri için sunduğu kredi faizleri de aynı seviyede yer alıyor.

halkbank ekim 2021 konut kredisi

HALKBANK KONUT KREDİSİ FAİZ İLANI

Halkbank emekli, kamu çalışanı, özel sektör çalışanı müşterileri ile hiç müşterisi olmayanlara iki ayrı kredi seçeneği sunuyor. Müşteriler kredi tahsis ücreti ödemezlerse yüzde 1.38 faiz oranıyla konut kredisi çekebilecekler. Ancak kredi tahsis ücreti ödeyen müşteriler yüzde 1.41 faizle kredi kullanacaklar.

SONRAKİ HABER