Ana Sayfa KONUT KREDİSİ 17 Mayıs 2018

Konut Kredisi Faiz Oranları Güncellendi, Yeni Faiz Oranları Kaç?

Düşen faiz oranları ile beraber alım için harekete geçen vatandaş yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile büyük şok yaşadı. Bankaların konut kredisi faiz oranları güncellendi ancak beklentilerin aksine faiz oranları düşmediği gibi yükseldi.
2018-05-17T09:50:48+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
Konut Kredisi Faiz Oranları Güncellendi, Yeni Faiz Oranları Kaç?
Konut Kredisi Faiz Oranları Güncellendi, Yeni Faiz Oranları Kaç?

Kamu Bankalarının Faiz Oranları Sabit Kaldı 

İndirim kampanyasını başlatan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi faiz oranları yüzde 0,98 seviyesinde kaldı. Bankaların internet sitelerinde faiz oranları hala yüksek görünmekle beraber şubelere yapılan başvurularda indirimli konut kredisi faiz oranı olan yüzde 0,98 faiz oranı geçerli oluyor.

Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranları Yükseldi 

Konut kredisi indirim kampanyasına katılan özel bankalar arasında yer alan Şekerbank’ta konut kredisi faiz oranı indirimi sona erdi. Yapılan güncelleme ile 60 ay vadeli konut kredisi paketlerinde Şekerbank konut kredisi faiz oranının yüzde 0,98 seviyesinden yüzde 1,66 seviyesine çekildi.

TEB İlk Kez Ev Sahibi Olanlara İndirimli Konut Kredisi Kullandırıyor

Konut kredisi indirimi kampanyasına katılan TEB ise sadece ilk kez konut sahibi olacak olan kişilere indirimli konut kredisi kullandırıyor. TEB ilk evin konut kredisi adı verdiği kampanyada sadece ilk defa ev satın alacak olan kişilere indirimli konut kredisi kullandırıyor ve 60 ay vadeli konut kredisi paketinde yüzde 0,99 faiz oranı ile kolay konut kredisi onayı veriyor.

Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?