Konut Kredisi İndirimi Şenliği Devam Ediyor, Vakıfbank Faiz Oranını Düşürdü

İlk olarak Ziraat Bankası tarafından başlatılan konut kredisi indirim kampanyasına Halkbank ve Şekerbank'ın ardından Vakıfbank'ta katıldı.

Emlak Haberleri 11.05.2018 - 09:16 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

İlk olarak Ziraat Bankası tarafından başlatılan konut kredisi indirim kampanyasına Halkbank ve Şekerbank'ın ardından Vakıfbank'ta katıldı. Son yapılan indirimlerle beraber 3 kamu bankası ve 1 özel banka olmak üzere 4 bankada konut kredisi faizleri düşürüldü. 

İndirim Pazartesi Gününden İtibaren Geçerli Olacak Vakıfbank konut kredisi indirimli faiz oranları 14 Mayıs Pazartesi gününden itibaren geçerli olacak. Pazartesi gününden itibaren Vakıfbank konut kredisi başvurusu gerçekleştiren kişiler 120 ay vadeli konut kredisi başvurularında 500 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde konut kredisi faiz oranı olarak sadece yüzde 0,98 ile borçlanma fırsatı yakalayacak.Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayınHalkbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayınŞekerbank konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplama için burayı tıklayınTOKİ haberleri, emlak haberleri, konut projeleri ve satış duyurularından anında haberdar olmak için uygulamamazı indirebilirsiniz…Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZKaynak: emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@