Konut Kredisi Kampanyalı Faiz Oranları! Ziraat Bankası, İş Bankası, Halk Bankası

Konut kredisi faiz oranları sonbahar kampanyasına girdi. En düşük faiz oranıyla konut kredisi kullanmak isteyenler için 18, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde geçerli düşük faizli bankaları araştırdık.

Finans 18.09.2021 - 12:41 18.09.2021 - 12:41 Mustafa KARAGÖZ

Politika faiz oranlarında yaşanması muhtemel faiz indirim beklentisi konut kredisi faiz oranlarının değişmesine neden oluyor. Bankalar ev almak için kredi talebinde bulunan müşterilerine indirimli faiz oranlarını sunarken bazı bankalar farklı kampanyalı krediler sağlıyor. Emlak365.com olarak hem kampanyalı konut kredilerini hemde herkes için geçerli standart oranları bir araya getirdik.

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 18 EYLÜL - 22 EYLÜL

Konut kredisi kullanımlarında kampanyalı kredi sağlayan bankaların başında Vakıfbank geliyor. 

Ziraat Bankası ise farklı konut kredisi paketleri ile müşterilerine ek seçenekler sunuyor. İş Bankası'ndan kredi kullanarak ev almak isteyenler için ise standart kredi oranlarında ek avantajlar sağlanıyor. 

ziraat bankası 18 22 eylül konut kredisi

Ziraat Bankası Konut Kredisi Paketleri

Ziraat Bankası müşterilerinin alacakları evin durumuna göre, kredi türüne göre yada tercihlere göre farklı konut kredisi olanağı sunan bankaların başında yer alıyor. Emeklinin artısı ve çalışanın artısı kredi paketlerine ek tüketici ürün paketi kapsamında konut kredisi sağlanıyor. 

Bu kredi olanaklarından farklı olarak ayrıca enflasyona endeksli konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi, ortak konut kredisi ve yeşil ev konut kredisi kampanyaları bulunuyor. 

Ziraat Bankası 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 1.37 olarak uygulanıyor. 

vakıfbank 18 22 eylül konut kredisi

Vakıfbank Kampanyalı Konut Kredisi

Vakıfbank üzerinden kredi kullanarak 1+1, 2+1 veya 3+1 daire almak isteyen müşterilerine hem kampanyalı hemde standart kredi paketi sunuyor. 

Kampanyalı kredi paketinde müşterilere Vakıfbank 120 ay vadeli konut kredisini yüzde 1.25 faiz oranı ile sağlıyor. Bu kredi paketinde tek şart alınacak evin enerji kimlik sınıfının A olması. Bu durumda olan evlerden alacaklar yüzde 1.25 faizli konut kredisinden faydalanabilirler. 

Kampanyasız herkes için geçerli konut kredisi paketinde Vakıfbank müşterilerine 120 ay vadeli krediyi yüzde 1.37 faizle veriyor. 

iş bankası 18 22 eylül konut kredisi

İş Bankası Konut Kredisi

İş Bankası müşterilerine iki kredi seçeneği sunuyor. Birinci seçenek anlaşmalı konut projelerinden konut kredisi kullanılması durumunda oluşan düşük faizli kredi olurken ikinci seçenek herkes için geçerli kredi olanağı. 

Anlaşmalı konut projelerinden alacaklar için sunulan konut kredisi faiz oranı kişiye özel olarak uygulanıyor. 

Standart İş Bankası konut kredisi faiz oranı ise vade farkı olmadan yüzde 1.40 olarak uygulanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@