0.69, 0.79, 0.99 ve 1.25 Faizle 120 Ay Vadeli Konut Kredisi! Hepsi Nisan'a Özel

Ev alacaklara özel sağlanan konut kredisi kampanyalarının en düşük faizli olanlarını derledik. Nisan 2021 döneminde düşük faizle kredi kullanacaklar için sağlanan konut kredisi olanakları 0.69, 0.79, 0.99 ve 1.25 faiz oranları sizlerle.

0.69, 0.79, 0.99 ve 1.25 Faizle 120 Ay Vadeli Konut Kredisi! Hepsi Nisan'a Özel
0.69, 0.79, 0.99 ve 1.25 faiz oranlarıyla konut kredisi kullanmak mümkün. Nisan 2021 döneminde bankaların ve bankalar ile konut firmalarının sağladığı olanaklar ile düşük faizli kredi çekilebilecek. İşte söz konusu konut kredisi kampanyasına dair detaylar.

0.69 VE 0.79 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİ

Bu iki oranla konut almak isteyenler için kampanya Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sunuldu. Banka geçmiş dönemde başlattığı ve Nisan 2021'de devam ettirdiği konut finansmanı kampanyasında müşteriler düşük kar payı oranından faydalanabilecekler.

Banka müşterilerinin, banka bünyesinden yapacakları konut alımlarında düşük kar payı ile finansman sağlayacağını ilan etti. Kampanya kapsamında 60 ay vade ile finansman kullanacaklar için Türkiye Finans Katılım Bankası 0.69 kar payı oranı sunacak. Ancak müşteriler ödeme planını 120 ay olarak belirlerlerse kar payı oranı yüzde 0.79 olarak uygulanacak.

Ev alacaklar Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sunulan yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 kar payı oranları Nisan 2021'in düşük oranlı kampanyası.

Tüm ayrıntıları öğrenmek için TIKLAYIN

0.99 ORANLA KONUT KREDİSİ

Bir diğer kampanya ise Emlak Katılım Bankası'ndan geldi. Banka müşterilerinin Emlak Konut'tan alacakları bazı konutlar için 0.99 oranlı, 120 ay vadeli finansman sağlaayacağını ilan etti.

Emlak Katılım Bankası'nın resmi sitesinden tüm detayları ilan edilen kampanya kapsamında, Emlak Konut'un inşa ettiği Emlak Konut’un Köy 3. Etap, Vadi Evleri Emlak Konut ve Bizim Mahalle 3/4 Etap projelerinden ev alacaklar finansman ihtiyacı duyduklarında özel avantajlardan yararlanabilecekler.

Kampanya kapsamında banka tek oranla finansman sağlayacak. 0.99 kar payı oranıyla müşterilerinin ev alımlarına aracılık edecek banka 120 ay vade olanağı sağlayacak. Bunun yanında müşteriler bu finansman için vade farkı ödemeyecekler.

Tüm ayrıntıları öğrenmek için TIKLAYIN

1.25 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİ

Standart konut alımları için sağlanan en düşük oranlardan bir tanesi de Vakıfbank tarafından sunulan Yeşil Ev Konut kredisi. Banka son dönemlerde Çevre Bakanlığı tarafından da üzerinde sıkça durulan enerji kimlik belgesine göre kredi sağlayacağını açıkladı.

Kampanya kapsamında müşteriler Enerji performansına göre A sınıfı konutlar için aylık yüzde 1.25 faiz oranıyla, B sınıfı konutlar için ise yüzde 1.29 faiz oranıyla konut kredisi kullanabilecekler. Evin değerinin yüzde 90'ına kadar kredi sağlayacak banka 120 ay vadeli ödeme planı oluşturacak.

Tüm ayrıntıları öğrenmek için TIKLAYIN

NİSAN AYI SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Yukarıda detaylarını aktardığımız Emlak Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Vakıfbank konut kredisi, konut finansmanı kampanya başvuruları Nisan ayının sonuna kadar devam edecek.
Yorumlar (0)