0.79 Faiz Oranıyla Ev Sahibi Olun! Halkbank, Vakıfbank Ziraat Bankası'ndan Düşük Faizle Konut Kredisi Hamlesi

Ev sahibi olmak isteyenler, ev almak için araştırma halinde olan vatandaşlar için üç banka anlaşmalı projelerinde 0.

0.79 Faiz Oranıyla Ev Sahibi Olun! Halkbank, Vakıfbank Ziraat Bankası'ndan Düşük Faizle Konut Kredisi Hamlesi

Ev sahibi olmak isteyenler, ev almak için araştırma halinde olan vatandaşlar için üç banka anlaşmalı projelerinde 0.79 faiz konut kredisi veriyor. Kamu bankaları tarafından sağlanan konut kredisinde yer alan güncel projelerin listesini ve bu projelere ilişkin ayrıntıları tüm bilinmesi gerekenleri haberimizde ele aldık. İşte banka banka konut kredisi kampanya detayları.

Finans alanında yaşanan hamleler konut kredisi faiz oranlarını doğrudan etkiliyor. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından alınan beklenmedik faiz indirimi kararı sonrası gözler yeniden kredi faiz oranlarına çevrildi. Özellikle konut kredisinde yeni bir indirim bekleyen vatandaşlar kamu bankalarının adım atıp atmayacağını merak ediyorlar. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası alınan faiz indirimi kararı sonrası ise 0.79 oranıyla sağlanan anlaşmalı konut projesi kampanya detaylarını güncelledi. Emlak365.com bizlerde vatandaşların 0.79 faiz oranıyla faydalanabilecekleri konut projelerinin listesini derledik. 0.79 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİ İLE EV SAHİBİ OLUNTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından 24 Ekim tarihinde alınan 250 baz puanlık faiz indirimi kararı, bankaların kredi oranlarını doğrudan etkileri. Özellikle özel bankaların yüzde 1.10 ve yukarında olan kredi faiz oranları daha alt seviyelere inmeye başladı. Özel bankaların konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1 bandının hemen üstüne yada kamu bankaları gibi yüzde 0.99 seviyesine çekmesi bekleniyor. Konut kredisi alanında bankalar arasında yaşanan gelişmeler bu şekilde olurken daha önce başlatılan ve devam eden projerlerde bulunuyor. Bu projelerin en önemlisi ise 0.79 faiz oranıyla kampanyalı projelerde konut kredisi. 3 devlet bankası Halbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank almış oldukları kararlar kapsamında vatandaşlara ev sahbi olmaları adına bazı projelere ek finans desteği sağlıyorlar. Kampanyalı Projeler GüncellendiVakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nca sağlanan anlaşmalı konut projesi kampanyaları ise güncellendi. Emlak365.com olarak bizlerde bu projeleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte banka banka 0.79 faiz oranıyla sağlanan konut kredisi desteği ve detayları. ZİRAAT BANKASI 0.79 FAİZ ORANIYLA SAĞLANAN KONUT KREDİSİZiraat Bankası'nın resmi internet sitesinde yer alan bilgilerde banka 0.79 faiz oranıyla sağlanan kredi için şu açıklamada bulunmuştur. "Uygulama kapsamında Bankamız ile anlaşmalı konut üreticilerinden konut satın alacak müşterilerimize; aylık %0,79 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanma imkanı sunulacaktır.* *500.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,79 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 10,0701’dir."Proje Listesinin Bir Bölümü

Ziraat Bankası 0.79 Faiz Oranıyla Sağlanan Anlaşmalı Konut Kredisi Projelerinin tamamı için TIKLAYINIZVAKIFBANK 0.79 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİVakıfbank'ta Türkiye geneli çok sayı şehirde bulunan firmalarla anlaşma sağlayarak bu firmaların projelerine özel kredi imkanı sağlıyor. Banka 0.79 faiz oranıyla sağlanan kredi için şu biglileri verdi. " Anlaşmalı firmalardan satın alacağınız konutlar için; aylık %0,79 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanabilirsiniz. Kampanyaya dâhil olan firmaların da katkısıyla 0,79% faiz oranı ve 180 aya varan vadelerle,Kampanya, anlaşmalı firmalardan alınacak yeni konut alımları için geçerlidir." 

Vakıfbank 0.79 Faiz Oranıyla Sağlanan Anlaşmalı Konut Kredisi Projelerinin tamamı için TIKLAYINIZHALKBANK 0.79 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİ KAMPANYASIHalbank tarafından yapılan açıklamada 0.79 faiz oranıylka sağlanan kredi kampanyasının başta Ankara, İzmir ve İstanbul'da olduğu bunun dışında da çok sayıda şehirde kampanyalı konut kredisi sağlandığı ifade edildi. Halbank açıklamasında şu bilgilere yer vermiştir." Reel sektörümüzü desteklemek amacıyla aylık % 0,79 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanma imkanı sunmaktadır. 100.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,79 faiz oranı, %0,05 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 10,2826’dir."

Halbank 0.79 Faiz Oranıyla Sağlanan Anlaşmalı Konut Kredisi Projelerinin tamamı için TIKLAYINIZEMLAK365.COM (ÖZEL HABER) AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI ALINTILANAMAZ.Emlak365.com

Yorumlar (0)