0.99 Kar Payı ile Sıfır Ev, 1.05 Kar Payı ile 2. El Konut Finansmanı Vakıf Katılım Bankası'nda

Konut finansmanı kullanarak ev alacak olan vatandaşlar için en düşük oranlardan birisi Vakıf Katılım Bankası'nda bulunuyor.

0.99 Kar Payı ile Sıfır Ev, 1.05 Kar Payı ile 2. El Konut Finansmanı Vakıf Katılım Bankası'nda

Konut finansmanı kullanarak ev alacak olan vatandaşlar için en düşük oranlardan birisi Vakıf Katılım Bankası'nda bulunuyor. Banka müşterilerinin sıfır veya ikinci el konut alımlarında farklı seçenekler sunuyor. 10 yıllık bir ödeme planı sunan Vakıf Katılım Bankası müşterilerin alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80'ine kadar kredi imkanı sunuyor.

Vatandaşların bir bölümü faizsiz bankacılık işlemleri ile ev alımlarını gerçekleştirmek istiyor. Bu kapsamda katılım bankalarının yolunu tutan müşteriler en uygun oranlarla finansmanlarını kullanmak istiyorlar. Finansman kar payı oranlarının ekonomi adımları nedeniyle yükseldiği bu dönemde çok sayıda banka yüzde 1.10 bandının üzerinden kredi sağlıyor. VAKIF KATILIM BANKASI EV FİNANSMANIBu bankalar arasında en düşük ev finansmanına sahip olan kamu katılım bankalarından birisi de Vakıf Katılım Bankası. Vakıf Katılım Bankası müşterilerinin ev alımlarında müşterilerine iki farklı kar payı oranı sunuyor. Bu kar payı oranları vade sürecine göre değişmiyor ancak alınacak evin sıfır veya ikinci el olma durumuna göre farklılık gösteriyor. * Vakıf Katılım Bankası sıfır ev alımlarında müşterilerine yüzde 0.99 oranla finansman sağlıyor. * Vakıf Katılım Bankası ikinci el ev alımlarında müşterilerine yüzde 1.05 oranla finansman imkanı sunuyor. Finansman Kullanım LimitiVakıf Katılım Bankası alınacak evin enerji kimlik belgesine göre finansman imkanı sunuyor. Banka finansman limitine dair müşterilerine, "Ekspertiz değeri 500.000 TL ve altında olan; enerji kimlik belgesi bulunup, enerji performansı A ve B sınıfı olan konutlarda %90'ına kadar, bu sınıfa girmeyen konutlarda ise ekspertiz değerinin %80'ine kadar fon kullanabilirsiniz." açıklamasında bulundu. Tüm bunların dışında müşteriler sıfır veya ikinci el ev almak istediklerinde yukarıda yer alan kar payı oranlarıyla 120 ay yani 10 yıl vadeli bir ödeme planı oluşturabilirler. Emlak365.com


Yorumlar (0)