0.99 ve 120 Ay Kampanyası Devam Ediyor! Ev Alacaklar için O Liste

Nisan ayının ikinci yarısında ev almak isteyenler için Emlak Katılım Bankası yüzde 0.99 oranla aracılık ediyor. Konut finansmanı sağlayan banka 120 ay vade olanağı sunuyor. Sıfır ev alacaklar için banka 0.99 oranlı konut finansmanının geçerli olduğu tüm projeleri açıkladı.

0.99 ve 120 Ay Kampanyası Devam Ediyor! Ev Alacaklar için O Liste
0.99 oranlı, 120 ay vadeli konut finansmanı kampanyası Nisan ayının ikinci yarısında da devam ediyor. Bankaların özel projelere olan kampanyaları kapsamında sağlanan bu imkanların geçerli olduğu projeler Emlak Katılım Bankası tarafından açıklandı. Ev alacakların değerlendirebileceği bu kampanya Nisan 2021 döneminin en uygun maliyetli kampanyalarının başında geliyor.

EV ALACAKLAR İÇİN NİSAN AYI KAMPANYASI

Normal koşullarda kendi evini alacaklar için konut finansmanı kar payı oranlarında en düşük oranın yüzde 1.41 seviyesinde olduğu son günlerde, bankalar müşterilerinin ev alımlarına özel kampanyalar sağlayarak aracılık ediyorlar. Emlak Katılım Bankası’da kendi sitesinden bu dönemde sunduğu kampanyasını ilan etti.

Banka Türkiye’nin bazı kentlerinde yer alan konut projelerinden ev alacaklar için düşük oranlı konut finansmanı sağladığını duyurdu. Emlak Katılım Bankası’nın sunduğu oranlar, geri ödeme süreci ve ödeme sürecinde sağlanan ek olanaklar Nisan ayının en dikkat çeken konut kampanyalarının başında geliyor.

Peki ev alacaklar için 0.99 kar payı oranı, 120 ay vade seçeneği ve ek ödeme seçenekleri hangi koşullar ile sağlanıyor? İşte resmi açıklamaların detayları.0.99 ORANLI – 120 AY VADELİ KONUT FİNANSMANI

Bilindiği üzere Emlak Konut tarafından inşa edilen çok sayıda konut projesi bulunuyor. Bu projelerin bir kısmı tamamlanmış ve satışları devam ediyor. Bir kısım projeler ise halen yapım aşamasında bulunuyor. Emlak Konut’un tamamlanmış projelerinin bazılarından ev alacaklara ise Emlak Katılım Bankası finansman sağlıyor.

İlan edilen kampanya kapsamında Emlak Konut tarafından inşaat tamamlanmış ve satışları devam eden 3 projeden ev alacaklar düşük oranlı finansman imkanlarından faydalanabilecekler.

Emlak Katılım Bankası resmi internet sitesinden ilan ettiği kampanya detayları kapsamında; Emlak Konut'un Köy 3. Etap, Vadi Evleri Emlak Konut ve Bizim Mahalle 3/4 Etap projelerinden ev alacaklar ilan edilen tüm finansman olanaklarından faydalanacaklar. Emlak Katılım Bankası müşterilerinin duyurulan konut projelerinden ev almaları durumunda talep edilen finansmanı yüzde 0.99 kar payı oranıyla sağlayacak. Ayrıca geri ödemeler, kişiye özel ödeme planıyla 120 ay vade ile yapılacak.

BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

120 ay vadeli 0.99 oranlı konut finansmanı kampanyasından yararlanmak isteyenler başvurularını kendi illerinde yer alan Emlak Katılım Bankası şubelerinden yapacaklar. Daha detaylı bilgi yine banka şubelerinden öğrenilebilecek.
Yorumlar (0)