0.99 Oran ve 120 Ay Kampanyası! Ev Alma Hayali Kuranlar Dikkat

Emlak Katılım Bankası 0.99 kar payı oranı ve 120 ay vadeli ödeme planıyla yeni bir fırsat sunuyor. Ev alacaklar için belli projelerde geçerli olan bu kar payı ve vade olanaklarına ilişkin kullanım esasları haberimizde.

0.99 Oran ve 120 Ay Kampanyası! Ev Alma Hayali Kuranlar Dikkat

Ev alma hayali kuranlar için en önemli faktörlerin başında finansman veya kreid maliyet oranları geliyor. Ev almak için bankaların tüm olanaklarını değerlendirenler için haziran ayı öncesinde de yeni kampanyalar bulunuyor. Bu kampanyaların birinde de müşterilere 0.99 kar payı oranıyla 120 ay vade olanağı sağlanıyor. 

EV ALACAKLARA ÖZEL KAMPANYA

Emlak Katılım Bankası ile Emlak Konut işbirliği ile geçtiğimiz aylarda başlatılan kampanya Haziran ayında da devam ediyor. 

Müşteriler Emlak Konut tarafından inşa edilen bazı projelerden ev almaları durumunda, çok uygun maliyet oranları ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile birlikte Emlak Katılım Bankası'ndan finansman kullanabilecekler. Kampanyada önemli olan nokta ise söz konusu finansmanın geçerli olduğu konut projeleri. 

Emlak Katılım Bankası resmi sitesinden kampanyaya ilişkin detayları açıkladı. 

Bankanın web sitesinden yayımlanan basın açıklamasında söz konusu kampanyanın, Emlak Konut'un Köy 3. Etap, Vadi Evleri Emlak Konut ve Bizim Mahalle 3/4 Etap projelerinden ev alacaklar için geçerli olduğu bilgisi paylaşıldı. İlan edilen bu projelerden ev alacaklar alacakları evin değerinin belli bir bölümüne kadar 0.99 kar payı oranıyla finansman kullanabilecek ve geri ödemeleri 120 ay vade ile yapabilecekler. 

0.99 Oran ve 120 Ay Vadeli konut finansmanı için Emlak Katılım Bankası resmi sitesinden ilan edilen kampanya görseli. 

Emlak Katılım'ın Kampanya Görseli

0.99 KAR PAYI ORANI KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN

Emlak KonutKöy 3. Etap, Vadi Evleri Emlak Konut ve Bizim Mahalle 3/4 Etap projelerinden ev almak isteyenler için kampanya kullanım esasları banka şubelerinden yürütülecek. Müşteriler kendilerine en yakın olan Emlak Katılım Bankası'na gidecekler. Buradan ilgili kampanyadan ev almak istediklerini bildirerek hem konut finansmanı kampanyasının kullanım detaylarını daha kapsamlı inceleyecekler hemde finansman başvurusunda bulunacaklar. 

STANDART KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

0.99 kar payı oranı ve 120 ay vade olanağı bildirildiği üzere sadece belli projelerden yapılacak ev alımları için geçerli. 

Evlerini kendi beğenenler için ise bankaların standart konut kredisi paketleri bulunuyor. Bu dönemde en düşük kar payı oranı 1.32 faiz oranıyla Vakıfbank'ta olurken Ziraat Bankası ve Halkbank'ta listede yer alan diğer bankalar. Bu iki banka da müşterilerine yüzed 1.37 ve yüzde 1.38 faiz oranıyla konut kredisi veriyorlar. 

Kamu bankalarının dışında ise Akbank müşterilerine yüzde 1.39 faiz oranıyla, İş Bankası ise yüzde 1.45 faiz oranıyla konut kredisi sağlıyor.

Yorumlar (0)