10 Yıl Vadeli Konut Finansmanı Veren Denizbank Düşük Maliyetle Müşterilerini Ev Sahibi Yapıyor!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar aradıkları finansman desteğini bankaların konut kredisi ürünlerinde bulabiliyorlar.

10 Yıl Vadeli Konut Finansmanı Veren Denizbank Düşük Maliyetle Müşterilerini Ev Sahibi Yapıyor!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar aradıkları finansman desteğini bankaların konut kredisi ürünlerinde bulabiliyorlar. Vatandaşlara bu imkanı sunan bankalardan birisi de Denizbank oldu. Denizbank konut kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de vatandaşların konut almalarına yönelik son dönemlerde artan talepler bankaları harekete geçirdi. Kamu bankaları tarafından verilen düşük maliyetli konut kredilerinin ardından özel bankalar da devreye girdi. Denizbank da konut satın almak isteyen müşterilerine finansman desteği vermeye devam eden bankalar arasında yer alıyor.10 YIL VADELİ KONUT KREDİSİYeni bir konut hayalini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların konut kredisi için en çok tercih ettiği bankalardan birisi de Denizbank oldu. Denizkank tarafından sağlanan konut finansmanında müşterilere 10 yıla kadar vade imkanı sunuluyor. 120 ay vadeli konut kredisini oldukça cazip bulan vatandaşlar Denizbank şubelerinden kredi başvurusunda bulunarak aradıkları finansman desteğini elde edebiliyorlar.150.000 TL KONUT KREDİSİ MALİYET TABLOSUDenizbank konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 120 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,09 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda Denizbank'tan 150.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay bankaya 2.246 TL kredi taksiti ödüyorlar.Vade sonunda ise ödenen toplam tutar 269.609 TL oluyor. Denizbank bu şartlarda kullanılan konut kredileri için müşterilerinden 750 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediyor.DENİZBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANINDA İNDİRİMDenizbank tarafından yapılan konut kredisi kampanyası açıklamasına göre konut kredisi kullanan müşterilerin konut sigortası, hayat sigortası ve DASK'ın Denizbank'tan yapılması durumunda kredi faizlerinde yüzde 0,02 oranında indirim yapılıyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)