100 Bin TL Konut Kredisi Aylık 1.665 TL Taksitle Vakıfbank'tan!

Ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen vatandaşlar ciddi bir maliyetin altına girmek zorunda kalıyorlar. Bu nedenle ek finansman desteği arayışına giren vatandaşlara iyi haberi Vakıfbank verdi. Vakıfbank uygun faizli konut kredisi ile ev satın alacak müşterilerini desteklemeye devam ediyor. 

100 Bin TL Konut Kredisi Aylık 1.665 TL Taksitle Vakıfbank'tan!

Türkiye'de barın ihtiyacı insani ihtiyaçların en başında geliyor. Bu nedenle her vatandaş günün birinde bir ev sahibi olma hayalini kuruyor. Her ay kira ödemek zorunda kalan vatandaşlar bu kira derdinden kurtulabilmek için imkanlarını zorlayarak ev satın almak istiyorlar. Bu durumda birikimlerini toparlayan vatandaşlar kalan eksikliklerini de bankalardan kullanacakları konut kredileri ile kapatarak hayallerindeki evi satın alabiliyorlar. Ancak en uygun konut kredisi hangi bankadan kullanılabilir? Vatandaşlar bu soruya yanıt arıyorlar.

EN UYGUN KONUT KREDİSİ NASIL BULUNUR?

Konut kredisi faiz oranlarını araştıran vatandaşlar en uygun faizli konu kredisini öğrenmek istiyorlar. Genellikle her dönem en uygun konut kredisi faizini kamu bankaları verirler. Zira kamu bankaları ticari bir alışverişten ziyade inşaat ve onun altı sektörlerini dolaylı yoldan desteklemeyi konut kredileri ile yapmaktadırlar. Bundan dolayı konut kredilerinin faiz oranları kamu bankalarında istisnalar hariç daima düşüktür. Şu anda ise ana konut kredisi kampanyalarında en düşük faiz oranı Vakıfbank'ta bulunuyor. Ziraat Bankası ve Halkbank Vakıfbank'tan daha yüksek bir faiz oranı talep ediyor.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Vakıfbank'ın Sarıpanjur Konut Kredisi Kampanyas ile müşteriler aylık yüzde 1,32 oranında faiz ile konut finansmanı elde edebiliyorlar. Şu anda bu oran bankacılık sektöründeen düşük orandır. Ancak özel konut kredisi kampanyalarında bazı bankalar daha düşük bir oran verebilirler ama onları da kullanmak için özel şartlara sahip olunması gerekiyor.

VAKIFBANK 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA!

Vakıfbank'tan 100 Bin TL konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,32 kredi faizi uygulanıyor. 120 ay vadeli konut kredisi kapsamında 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.665 TL konur kredisi taksiti öderler. Bu kredi için banka tarafından müşterilerden 500 TL kredi tahsis ücreti ve 1.100 TL de ekspertiz ücreti tahsil edilir. Bu konut kredisinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 17 olmaktadır.

Yorumlar (0)