120 Ay Vadeli 120 Bin TL Ev Kredisi! Vakıfbank'tan Aylık Gelirinize Göre Serbest Ödemeli

Vakıfbank müşterilerinin konut kredisi kullanımlarına 7 ayrı esnek ödeme seçeneği sunar. Artan, azalan, serbest, balon ödemeli seçeneklerin yanında ayda bir, 2 ayda bir ve 3 ayda bir ödeme aralıkları ile kullanılan konut kredisi ödenebilir.

120 Ay Vadeli 120 Bin TL Ev Kredisi! Vakıfbank'tan Aylık Gelirinize Göre Serbest Ödemeli
Vakıfbank konut kredisi kampanyası mart ayı sonuna damga vurmaya devam ediyor. En düşük aylık faiz, düşük maliyet ve esnek ödeme seçenekleri ile dikkat çeken Vakıfbank konut kredisi paketinde ayrıca özel bir kampanyada bulunuyor. İşte Vakıfbank konut kredisi kampanyası.

EV ALMAK İSTEYEN HERKESE DÜŞÜK FAİZ

Vakıfbank ev almak isteyen tüm müşterileri için sunduğu konut kredisi paketinde diğer kamu bankaları ve diğer özel bankalardan daha düşük  faiz sunuyor. İster banka müşterisi olsun ister olması tüm ev alma hayali kuranlar için geçerli olan bu kampanya ile müşteriler aşağıda yer alan özelliklerle ev kredisi kullanabilecekler.

* Vakıfbank konut kredisi mart ayı sonu aylık faiz oranı yüzde 1.32.

* Bu faiz oranının dışında kampanyalı konut kredisi için uygulanan faiz oranı yüzde 1.25 ve yüzde 1.29.

* Vakıfbank aracılığıyla ev almak isteyenler için ödeme süreci 36 ay, 60 ay ve 120 ay olarak uygulanır.

* Geri ödeme sürecinde müşteriler kendi gelir durumlarına göre esnek ödeme planı seçerler.

* Banka müşterilerinden 1100 TL ekspertiz ücreti ve kullanılacak kredinin yüzde 0.5'i oranında kredi tahsis ücreti alır.

* Vakıfbank konut kredisinde sigorta ürünleri mevcut olup müşteriler bu ürünlerden kullanabilirler.

KAMPANYALI KONUT KREDİSİ KİMLER İÇİN GEÇERLİ?

Yukarıda Vakıfbank konut kredisi özelliklerini aktarırken kampanyalı kredi kullanımlarında aylık faiz oranının yüzde 1.25 yada yüzde 1.29 olarak uygulandığını açıkladı. Bu oranlarla ile kredi kullanıp ev almak isteyenler için ise Vakıfbank'ın açıkladığı şartlar var.

"A ve B enerji sınıfı verimli konutlar dünyamız ve geleceğimiz için değer yaratıyor. Enerji verimli konutlara özel Yeşil Konut Kredisi ile sürdürülebilir kalkınmaya destek sağlarken yüksek enerji verimliliği sayesinde enerji tasarrufu sağlayarak bütçe dostu konut sahibi olabilirsiniz. A sınıfı evler için faiz oranı yüzde 1.25, B sınıfı evler için ise 1.29 olarak uygulanacak."

120 AY VADELİ 120.000 TL KREDİVakıfbank'ın güncel ve herkes için geçerli olan konut kredisi ile 120 bin TL kredi kullanacak ve ev alacak olanlar için maliyet tablosunu paylaştık. Bankanın aylık yüzde 1.32 faiz oranıyla 120 bin TL'lik kredi aylık 1998 TL taksitle yapılacak. Kredinin yıllık maliyeti yüzde 17.5 seviyesinde yer alıyor.
Yorumlar (0)