120 Ay Vadeli Bireysel İş Yeri Finansmanı: Ziraat Katılım Bankası Oranları

Bireysel İş Yeri Finansmanı sunan ve en uzun vade olanağını sağlayan katılım bankalarından birisi Ziraat Katılım Bankası.

120 Ay Vadeli Bireysel İş Yeri Finansmanı: Ziraat Katılım Bankası Oranları

Bireysel İş Yeri Finansmanı sunan ve en uzun vade olanağını sağlayan katılım bankalarından birisi Ziraat Katılım Bankası. İş yeri almak isteyen ve uzun vadeli finansman arayanlar için Ziraat Katılım Bankası'nın sitesinden ilan edilen Kasım ortası oranlarını aktarıyoruz.

Gayrimenkul fiyatlarında piyasada yaşanan durgunluk nedeniyle indirimler gelmeye başladı. Kasım döneminde yaşanan fiyat indirimlerinden faydalanmak isteyenler için Ziraat Katılım Bankası'nın finansman özelliklerini, uzun vadeli ödeme planını inceledik. İşte İş Yeri Finansmanı için güncel kar payı oranları. ZİRAAT KATILIM BANKASI İŞ YERİ FİNANSMANIİşyeri alacaklar işçin Ziraat Katılım Bankası ticari faaliyeti olmayan müşterilere sağlanıyor. Yatırım amacıyla işyeri almak isteyen müşterilere sağlanan bireysel işyeri finansmanını gerçek kişiler (kamu ve özel sektör çalışanları, emekliler vb.) kullanabiliyor. Bireysel iş yeri finansmanı kullanımlarında müşterilerin dikkat edecekleri bir diğer husus ise alınacak işyerinin özellikleri. Müşteriler sadece inşaat aşaması tamamlanmış, bitmiş hazır işyerleri için finansman kullanabilecekler. Müşteriler bu finansman ile ofis, büro, dükkân, muayenehane ve benzeri niteliklerde işyeri alabilirler. Finansman Özellikleri* Bireysel iş yeri finansmanı için uygulanan kar payı oranı vade farksız yüzde 1.38.* Ziraat Katılım Bankası müşterilerine bireysel iş yeri finansmanı için 10 yıllık 120 ay vadeli bir ödeme planı sunabiliyor. * Finansman geri ödemelerinde müşterilerin gelir durumlarına göre bir ödeme planı hazırlanıyor. 100.000 TL FİNANSMAN KULLANIMIZiraat Katılım Bankası'nın sunduğu bu oranlarla 100.000 TL finansman kullanacak olan bir müşteri 120 ay vadeli bir ödeme planı seçtiğinde oluşan ödeme tablosu.

Emlak365.com


Yorumlar (0)