125 Bin TL Konut Kredisini Ayda 2.137 TL Taksitle Veren Halkbank Ev Sahibi Yapıyor

Konut yatırımı yapmak isteyenlere uygun çözümler sunan bankaların başında gelen Halkbank'ın konut kredisi avantajları devam ediyor. Halkbank konut kredisi kampanyasının şartları nelerdir? Halkbank'tan 120 ay vadeli 125 Bin TL konut kredisi kullananlar ayda kaç lira taksit ödemesi yaparlar? 

125 Bin TL Konut Kredisini Ayda 2.137 TL Taksitle Veren Halkbank Ev Sahibi Yapıyor

Konut yatırımı yapmak Türkiye'de sıklıkla kullanılan yatırım şekillerinden birisi olmaya devam ediyor. Vatandaşların yatırım alışkanlığı gereği konut yatırımı yapıp kira geliri elde etmek hem de konut fiyat artışlarından kazanç sağlamak önemli bir yatırım modeli olarak görülüyor. Bu nedenle konut satışlarına en kötü dönemde dahi bir miktar talep bulunuyor. 

Konut satın almak isteyen vatandaşlar ciddi tutarları karşılamakta zorluk çekiyorlar. Ancak birikimleri ile konut fiyatları arasında kalan fark konut kredisi ile kapatılabiliyor. Bu noktada ise uygun maliyetle düzenlenen konut kredisi kampanyaları daha çok önem kazanıyor. Yüksek tutarlı krediler için maliyet konusunda daha hassas olan vatandaşlar kendilerine en uygun finansmanı sağlayan bankalardan konut kredisi kullanabiliyorlar. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından yapılan konut kredisi kampanyası açıklaması vatandaşların konut finansmanı sorunlarını çözecek fırsatları içerisinde barındırıyor. Hem uygun maliyet hem de kolay ödeme seçenekleri ev sahibi olma önündeki çok önemli bir engeli kaldırmak için büyük bir imkan sunuyor. Bu imkanı değerlendiren vatandaşlar kolay bir şekilde konut satın alabiliyorlar.

Halbank konut kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar esnek ödeme imkanlarını kullanabiliyorlar. Kişisel bütçelerini sarsmayacak ödeme planı yapma konusunda banka tarafından kendilerine seçme şansı vverilen müşteriler hazırlanan kişisel ödeme planı ile kredi geri ödemelerini sıkıntıya girmeyecek şekilde yapabiliyorlar. 

125 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank konut kredisi kampanyası ile kredi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,38 kredi faizi uygulanıyor. Bu kampanyadan yararlanıp 120 ay vadeli 125 Bin TL konut kredisi kullanan vatandaşların aylık taksit miktarı ise 2.137 TL oluyor. Vade sonunda ise bankaya yapılacak toplam ödeme tutarı 256.528 TL olarak hesaplanıyor. 

Yorumlar (0)