1.763 TL Taksitle İş Bankası Müşterileri 100 Bin TL Konut Kredisi Kullanıyorlar

Konut satın almak isteyenlere finansman destekleri İş Bankası tarafından verilmeye devam ediliyor. İş Bankası müşterileri uygun faiz ve esnek ödeme koşulları ile konut kredisi çekebiliyorlar. İş Bankası konut kredisi kampanyası şartları nelerdir?

1.763 TL Taksitle İş Bankası Müşterileri 100 Bin TL Konut Kredisi Kullanıyorlar

Türkiye'de konut satın almak oldukça maliyetli bir ticaret haline geldi. Hem ihtiyaçtan hem de yatırım amacıyla konut satın almak isteyenler çok ciddi maddi külfetlerin altına girmek zorunda kalıyorlar. İnsanlar birikimlerini konut satın almak için bir araya getirseler de yine de eksik kısımlar kalıyor. Bu eksik tutarlar da bankalarca verilen konut kredileri ile kapatılabiliyor.

Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar her bankanın kredi kampanyalarını en ince ayrıntısına kadar inceliyorlar. Kamu bankaları Türkiye'de en çok konut kredisi veren bankalar içerisinde başı çekseler de bazı özel bankalar da avantajlı imkanları müşterilerine dönem dönem sunabiliyorlar. Son dönemlerde konut kredisi kampanyası ile dikkat çeken bankalardan birisi de İş Bankası oldu.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası tarafından müşterilerine özel olarak düzenlenen konut kredisi kampanyasının çeşitli avantajları bulunuyor. Müşteriler 120 aya kadar vade seçeneği ile konut kredisi kullanabiliyorlar. Geri ödeme planlarında ise müşterilere önemli fırsatlar sunuluyor. Konut kredisi başvurusu yapan müşteriler esnek ödeme koşullarını kullanarak kendilerine en uygun ödeme planını oluşturabiliyorlar. İş bankası konut kredisi aylık taksitler halinde geri ödenebildiği gibi iki veya üç ayda bir taksitler halinde de ödenebiliyor. Bu konuda tercih tamamen müşteriye bırakılıyor. 

İŞ BANKASI 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA!

İş Bankası'ndan konut kredisi kullanmaya karar veren müşteriler kredi hesaplamasını da merak ediyorlar. Buna göre 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi için müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,45 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda kredi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.763 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda isemüşterilerin bu kredi karşılığında ödedikleri toplam tutar 211.608 TL oluyor. 

Yorumlar (0)