180 Ay Vadeli 200.000 TL Konut Kredisi İçin Vakıfbank'ta Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Konut kredilerinde faiz oranlarının yükseliş sürecinde olmasına rağmen kamu bankaları tarafından verilen konut kredilerine vatandaşlar büyük bir ilgi göstermeye devam ediyorlar.

180 Ay Vadeli 200.000 TL Konut Kredisi İçin Vakıfbank'ta Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Konut kredilerinde faiz oranlarının yükseliş sürecinde olmasına rağmen kamu bankaları tarafından verilen konut kredilerine vatandaşlar büyük bir ilgi göstermeye devam ediyorlar. Vakıfbank tarafından verilen konut kredisinde vatandaşlara hangi imkanlar sunuluyor. Vakıfbank konut kredisi faiz oranı yüzde kaçtır?

Türkiye'de normalleşme sürecinin parlayan yıldızı olan emlak sektörü düşük maliyetli konut kredilerinden aldığı destekle rekor üzerine rekor kırmıştı. Haziran ve Temmuz aylarında konut satışları oldukça yüksek bir seviyede gerçekleşirken kamu bankalarının yüzde 0,64 faizli konut kredilerine son vermeleri neticesinde konut satışlarında da düşüş eğilimi başladı.VAKIFBANK GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAİZİ!Konut kredilerindeki faiz arttırımın artış göstermesine rağmen yine de kamu bankalarının kampanyalarına olan ilgi devam ediyor. Bu konuda Vakıfbank'a Ağustos ayı boyunca yoğun bir talep gösterildi. Yapılan güncelleme ile Vakıfbank müşterileri aylık yüzde 1,09 faizle konut kredisi kullanabiliyorlar.15 YIL VADELİ KONUT KREDİSİ FIRSATI VAKIFBANK'TA DEVAM EDİYORVakıfbank konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 180 ay vadeli yani 15 yıl vadeli konut kredisi temin edilmeye devam ediliyor. Uzun vade seçeneği ile taksitlerin miktarını düşürebilen müşteriler bunu bütçelerine daha uygun olarak değerlendiriyorlar.VAKIFBANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMAVakıfbank'tan 180 ay vadeli 200.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya 2.541 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise 200.000 TL için bankaya yapılan toplam geri ödeme ise 457.380 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)