200 Bin TL Akbank Konut Kredisi! En Düşük Faizlerden Birini Sunuyor

Akbank, Ocak 2021 döneminin en düşük konut kredisi faiz oranlarından birisine sahip bankalarından birisi. Bankanın müşterileri için açıkladığı bu konut kredisi faiz oranıyla 200 bin TL kredi kullanımı durumunda ise yıllık maliyet oranı yüzde 21 bandına çıkıyor. İşte aylık ödeme planı.

200 Bin TL Akbank Konut Kredisi! En Düşük Faizlerden Birini Sunuyor

Konut kredisi kullanarak ev alımlarında Ocak 2021 döneminde çok ciddi oranda bir düşüş var. Bu düşüşün en önemli nedeni ise kredi maliyetlerinin çok yüksek bantta olması. En düşük konut kredisi faiz oranlarının yüzde 1.34 seviyesinde yer aldığı bu dönemde bankalar ise ödeme seçenekelerinde sundukları olanaklar ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi amaçlıyorlar. 

BANKALARIN KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Konut kredisi faiz oranlarında yaşanan yükselme, kademeli olarak devam ediyor. 

Çok sayıda banka faiz oranlarını yüzde 1.50 bandının üzerine taşımı durumda. Bazı bankalarda ise konut kredisi faizleri yüzde 2.00 seviyesinin üzerinde. Bu dönemde en düşük konut kredisi faiz oranlarından birisi de Akbank'ta.

AKBANK KONUT KREDİSİ FAİZLERİ

Ev alacaklar için Akbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.39 bandında bulunuyor. 

Banka müşterilerinin ev alımlarında satandart olarak ehemen hemen her bankanın sunduğu tüm özellikleri sunuyor. Uzun vadeli ödeme planının yanında kişinin gelir durumuna göre ödeme seçenekleri. İşte Akbank'ın o kredi özellikleri. 

Akbank'ın resmi sitesinde yer alan konut kredisi özellikleri. 

* Akbank’a gelin, ayda 1,39%'den başlayan faiz oranları ile ​kendi evinize geçin.​​

* Uygun ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme planlarını sizlere sunuyoruz.

* Akbank konut kredisi kullanım limiti yüzde 80.

200 BİN TL KREDİ KULLANIM LİMİTİ

Akbank tarafından sağlanan konut kredisi fırsatı ile ev alacaklar için 200 bin TL kredi kullanımı durumunda oluşan ödeme planı şu şekilde;

Emlak365.com

Yorumlar (0)