240 Ay Vadeli Konut Kredisi Garanti BBVA'dan! Kasım Ayı Avantajlarıyla

Çok uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyenlere Garanti BBVA 240 ay vadeli kredi imkanı sunuyor.

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Garanti BBVA'dan! Kasım Ayı Avantajlarıyla

Çok uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyenlere Garanti BBVA 240 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Bankanın sağladığı bu kredi olanağında Kasım 2020 döneminde uygulanan faiz oranlarını örnek ödeme tablosu ile birlikte inceledik. Ev alacaklar için Kasım 2020 Garanti BBVA konut finansmanı olanakları.

Ev almak isteyen vatandaşların taleplerinden bri tanesi de uzun vade. Kullanacakları krediyi düşük taksitle ödemek isteyenler için uygun olan bu konut kredisini sağlayan birkaç bankadan bir tanesi de Garanti BBVA. Bankanın çok uzun vadeli konut finansmanı özellikleri şu şekilde;240 AY VADELİ KONUT FİNANSMANIGaranti BBVA tarafından sağlanan 240 ay vadeli konut kredisinde faiz oranları yüzde 1.56 olarak uygulanıyor. Kasım ayının ikinci haftası itibariyle sağlanan bu faiz oranları vade farkına göre değişmiyor. Banka müşterilerinin kredi limitlerini de gelir düzeyi, kredi risk puanı, daha önceki bankacılık işlemlerine göre belirliyor. Bu kapsamda kredi kullanımı açısından bir sorun olmayan müşteriler için alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80'ine kadar kredi veriliyor. Ek teminat ile bu oran yüzde 100'e kadar çıkabilir.100.000 TL İÇİN ÖDEME PLANIGaranti BBVA tarafından sağlanan ve emlak365.com olarak yukarıda aktardığımız konut kredisi özellikleri ev almayı planlayan vatandaşlar 100 bin TL kredi kullanmaları durumunda ödemelerini 240 ay vade için aşağıda ki gibi yapacaklar. İşte 240 ay vadeli 100.000 Tl konut kredisi ödeme planı. Göresel Garanti BBVA'nın resmi internet sitesinden alınmıştır.

Ev almak isteyenler kredilerini Garanti BBVA'dan kullanmak istediklerinde başvurularını banka şubelerinden yapacaklar. Kredi kullanımlarına ilişkin diğer detaylara ise müşteri hizmetlerinden öğrenebilirler. Bankanın internet bankacılığını kullanarak konutu kredisi için ön başvuru oluşturulabilir.Emlak365.com


Yorumlar (0)