2.565 TL Taksitle 150 Bin TL Konut Kredisi Fırsatı Halkbank'ta!

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar bu taleplerinin yerine getirebilmek için yüksek bedelleri gözden çıkarmaları gerekiyor. Bu nedenle de konut kredisi kullanılarak ev sahibi olma alışkanlığı gün geçtikçe artıyor. Peki Halkbank konut kredisi faiz oranı ve ödeme seçenekleri nelerdir?

2.565 TL Taksitle 150 Bin TL Konut Kredisi Fırsatı Halkbank'ta!

Türkiye'de konut satın almak vatandaşlar için hem ihtiyaç hem de yatırım anlamını taşıyor. Ev sahibi olmayan vatandaşlar konut satın alarak kira ödemekten kurtulmak istiyorlar. Ev sahibi olanlar ise konut satın alıp yatırım yapmak istiyorlar. Bu nedenle her dönem konut satın almak isteyen vatandaşların sayısı oldukça yüksek oluyor.

KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Konut satın alırken yüksek tutarların sözkonusu olması ise vatandaşları finansman arayışına itiyor. Peşin olarak konut satın alan vatandaşların sayısı oldukça az olduğu biliniyor. Bunun için de konut kredisi kampanyalarına yoğun bir şekilde talep gösteriliyor. Konut kredisi kullanarak ev sahibi olan vatandaşlar kira öder gibi kredi taksiti ödeyip borçlarını bitirebiliyorlar. Burada en kritik detay ise konut kredisi faizleri ve ödeme seçenekleri oluyor. Uygun koşullarda bir kredi kampanyası bulunduğunda vatandaşlar konut kredisi kullanmaktan yana bir çekince görmüyorlar.

Avantajlı fırsatları konut kredisi kampanyasında toplayan Halkbank da bu açıdan son günlerin gözde bankalarından birisi oldu. Şu anda bankacılık piyasasında en uygun faizlerden birisini konut kredisi kampanyalarında müşterilerine sunan Halkbank kolay ödeme seçenekleri ile de müşterilerin aklını çelmeyi başarıyor. Halkbank konut kredisi kampanyasının en önemli özelliklerinden birisi ödeme seçeneklerinin bulunması şeklinde değerlendiriliyor.

ÖDEME KOLAYLIĞI

Halkbank'tan konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından ödeme kolaylığı sağlanıyor. Dileyen müşteriler klasik bir şekilde aylık eşit taksitli ödeme yapabildikleri gibi dileyen müşteriler de kendi belirleyecekleri tutarlarda kredi taksiti ödeyebiliyorlar. Bu şekilde bütçeler yorulmadan, ödeme sıkışıklığına girmeden ev sahibi olunabiliyor.

HALKBANK 150 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan konut kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,38 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler 120 ay vadeli 150 Bin TL konut kredisi kullandıklarında bankaya her ay 2.565 TL kredi ödemesi yapıyorlar. 10 yıl boyunca devam eden ödemelerin sonuna gelindiğinde ise müşterilerin 150 Bin TL konut kredisi için bankaya ödedikleri toplam tutar 307.834 TL oluyor.

Yorumlar (0)