3 Farklı Kredi Kampanyası İle Yüzde 0.69 - 0.93 ve 0.97 Faiz Oranı İle Konut Kredisi Desteği!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik bankalar konut kredisi kampanyalarını duyurmaya devam ederken şu anda en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 0.69 olarak uygulanıyor. İşte daha düşük faiz oranı ile konut kredisi kullanabileceğiniz 3 kredi kampanyası!

3 Farklı Kredi Kampanyası İle Yüzde 0.69 - 0.93 ve 0.97 Faiz Oranı İle Konut Kredisi Desteği!

Bankaların konut kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken düşük faiz oranları ile ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik ise uygulanan farklı kredi kampanyaları bulunuyor. Özellikle de bankaların kendi konut projelerini satmak için gerçekleştirdikleri banka gayrimenkulu konut kredisi kampanyaları ile çok daha düşük faiz oranları seçeneği sunuluyor. 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN VERİLEN 0.69 KONUT FİNANSMANI KAMPANYASI! 

Başlatılan kampanya kapsamında ​​​​​​​​​​Türkiye Finans Satılık Gayrimenkulleri için 120 Aya Kadar yüzde 0,69'dan başlayan Kâr Oranı ile konut finansmanı desteği sağlıyor. Bankanın kendisi tarafından satışa sunulan konut, işyeri ve arsa gibi gayrimenkullerden alan kişiler için 120 aya kadar vadeli olmak üzere yüzde 0,69 seviyesinde başlayan oranlarla finansman desteği sağlanıyor. 

30 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan tüm bireysel müşteriler yararlanabilirken finansman başvurusu Türkiye Finans şubeleri ve Türkiye Finans internet sitesi üzerinden Satılık Gayrimenkuller sayfasında yer alan "Teklif Ver" butonuna basılarak yapılabilecek. 

VAKIFBANK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT KREDİSİ KAMPANYASI İLE 0.93 ve 0.97 FAİZ ORANI İLE KREDİ DESTEĞİ VERİYOR! 

Evini kentsel dönüşüme vererek yenilemek isteyen ya da oturduğu evi kentsel dönüşüme girdiği için yeni ev satın almak isteyen ev sahipleri ve kiracılar için Vakıfbank kentsel dönüşüm konut kredisi desteği sağlıyor. 

Başlatılan kampanya kapsamında evlerini yeniden inşa etmek isteyen hak sahipleri, oturduğu evi riskli  yapı olarak kabul edilen ve bu konutta en az 1 yıl oturan kiracı veya sınırlı ayni hak sahipleri ile konutu riskli yapı olarak tespit edilen ve farklı bir konut almak isteyen kişilere kentsel dönüşüm kredisi paketinde yüzde 0.93 seviyesinden başlayan oranlarla kredi seçenekleri sunuluyor. 

Kentsel Dönüşüm Konut Yapım Kredisi ve Kentsel Dönüşüm Bitmiş Konut Kredisi paketinde faiz oranı A sınıfı verimlilik tipindeki konutlar için yüzde 0.93 olarak uygulanırken B sınıfı konutlar için ise yüzde 0.97 olarak uygulanıyor.

Yorumlar (0)