3 Kredi Kampanyası Birden! Nakit Çekip, Ev, Araba Alacaklara Düşük Faiz Fırsatı

Kredi kullanacaklar için 3'lü kampanya paketi geldi. Vakıfbank ev alacaklara, nakit ihtiyacı olanlara ve arabasını yenileyeceklere düşük faizli, uzun vadeli ve esnek ödeme seçenekleriyle konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi vereceğini ilan etti.

3 Kredi Kampanyası Birden! Nakit Çekip, Ev, Araba Alacaklara Düşük Faiz Fırsatı
Vakıfbank müşterilerine üçlü kredi paketi kampanyası başlattı. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen son dönemde yenilenen kampanyalar ile ev alacaklara düşük faizli kredi, nakit ihtiyacı olanlara avantajlı ödeme koşulları ve yeni araç alacaklara uzun vadeli ödeme planıyla taşıt kredisi sağlanacak.

Ramazan öncesi duyurulan kredi paketlerinden faydalanacaklar için Vakıfbank'ın tek tek açıkladığı tüm kredi özelliklerini derledik.

İhtiyaç kredisi - 67. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası

Konut Kredisi - Yeşil Ev Konut Kredisi

Taşıt Kredisi - 0 KM Araç Kredisi

NAKİT İHTİYACI OLANLARA

Vakıfbank nakit ihtiyacı olanlara 67. kuruluş yıldönümü dolayısıyla ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyasında müşteriler düşük faizli ve kolay ödeme seçenekleri ile kredi talebinde bulunabilecekler. Vakıfbank'ın çok kısa süre önce duyurduğu kredi kampanyasında yer alan avantajlar ödeme seçenekleri şu şekilde;

Banka müşterilerinin 125 bin TL'ye kadar olan kredi taleplerine olumlu yanıt veriyor. Kredi kullanacaklar için aylık faiz oranı yüzde 1.25 olarak uygulanacak. Bunun dışında banka nakit ihtiyaçları kredi kullanacaklara Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olarak geri ödeme seçenekleri sunacak.EV ALACAKLAR İÇİN

Ev alacaklar için sunulan en düşük faiz oranı yine Vakıfbank'ta Banka müşterilerinin alacakları evin enerji kimlik sınıfına göre kredi sağlayacak. A sınıfı enerji kimlik belgesi olan binalar için yüzde 1.25, B sınıfı enerji kimlik belgesi olan binalar için ise yüzde 1.29 faiz oranıyla kredi sağlanacak. Banka evin değerine göre yüksek kredi limiti de sağlayacak.

Düşük peşinat özelliğine dair banka "Yeşil konut kampanyası ile düşük peşinatla ev sahibi olabilirsiniz. Enerji performansına göre A sınıfı konutlar için ekspertiz değerinin maksimum %90’ına, B sınıfı konutlar için ise ekspertiz değeri 500.000 TL’ye kadar maksimum %90’ına, 500.000TL üzerinde ise maksimum %85’ine kadar konut kredisi kullanabilirsiniz." açıklamasında bulundu.ARABA HAYALİ KURANLAR

Vakıfbank'ın devam eden bir diğer kredi kampanyası ise araba alacaklara öze. Banka halen devam eden kredi kampanyasında 0 km araç alımlarına 60 aya kadar vadeli kredi sağladığı ilan etti.

Vade sürecinin nasıl hesaplanacağına dair Vakıfbank müşterilerine şu açıklamada bulundu. "Nihai fatura değeri 120.000 TL (dahil) ve altında olan taşıtlarda kredi vadesi 60 ayı, 120.001-300.000 TL (dahil) arasında olan taşıtlarda kredi vadesi 48 ayı, 300.001-750.000 TL (dahil) arasında olan taşıtlarda kredi vadesi 36 ayı, 750.000 TL üzerinde olan taşıtlarda ise kredinin vadesi 24 ayı geçememektedir."Söz konusu kredi için açıklanan maliyet tablosu yukarıda yer aldığı gibidir. Banka araç alımlarında  Nisan 2021 döneminin en düşük faiz oranlarından biri yüzde 1.50 ile kredi sağlayacağını ilan etti.
Yorumlar (0)