300 Ay Vade Fırsatıyla Denizbank Mortgage Konut Kredisi

Denizbank müşterilerine mortgage kapsamında kullanacakları krediler için 300 ay vade imkanı sağlıyor.

300 Ay Vade Fırsatıyla Denizbank Mortgage Konut Kredisi
Denizbank müşterilerine mortgage kapsamında kullanacakları krediler için 300 ay vade imkanı sağlıyor. Denizbank'ın güncel faiz oranlarıyla 300 ay vadeli konut kredisinin diğer özellikleri ve 150 bin TL ödeme planı şöyle;

Bankaların konut kredisi faiz oranları sürekli değişirken diğer alanlarda özel imkanlar gelmeye devam ediyor. Bankaların müşterilerinin ilgisi çekmeye çalıştığı alan ise kredi ödeme planları. Daha önce bazı bankalar kredi ödeme erteleme, ödeme öteleme yada masrafsız kredi imkanları sunduğunu duyurmuştu. Bu alanda ilan edilen son kampanyalardan bir tanesi de 300 ay vadeli konut kredisi oldu.

DENİZBANK'TAN 300 AY VADELİ KONUT KREDİSİ 

Denizbank müşterisi olanlar yada banka aralığıyla ilk defa konut kredisi kullanmayı planlayanlar için sunulan mortgage özelliklerinin ilki uzun vade. Çok sayıda banka müşterilerine standart olan 120 ay vade imkanı sağlarken Denizbank müşterilerine 300 ay kredi vadesi sağlıyor. Müşteriler 25 yıl vadeli bu kredi olanağı ile kredilerini sabit taksitle ödeme fırsatı yakalıyorlar. Bankanın sağladığı bir diğer kredi özelliği ise limit.

Müşteriler alacakları evin değerine göre Denizbank'ın kredi limitinden faydalanacaklar. Denizbank müşterilerine evin değerinin belirlenmesi için gerçekleştireceği ekspertiz değerine göre kredi sağlayacak. Kredi kullanım oranı ise yüzde 80 olacak. Örneğin bir müşteri 300 bin TL değerinde bir ev almak istediğinde Denizbank'tan 240 bin TL kredi kullanabilecek. Peşinat ödemesi 60 bin TL olacak.

Kredi Faiz Oranı

Denizbank'ta son kredi faiz oranları artışlarından etkilenen bankalardan oldu. Banka müşterilerine sunduğu tüm kredi oranlarında faiz artışı yaptı. Konut kredisi için belirlenen kredi faiz oranı ise yüzde 1.52 oldu.

150 BİN TL KREDİ ÖDEME PLANI

Denizbank'ın konut kredisi, mortagage özellikleri 150 bin TL kredi kullanıp 300 ayda ödeyecek bir müşteri için ödeme planı şu şekilde olacak.

Denizbank Kredi Başvuruları

Ev almak isteyenler Denizbank'ın Mortgage Kredisi özelliklerini bankanın mobil uygulaması yada internet bankacılığı üzerinden öğrenebilirler. Bankanın sağladığı bu kredilerden faydalanmak için ise banka şubelerine gidilmesi ve bizzat başvuru yapılması gerekiyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)