300.000 TL Konut Kredisi İçin Ziraat Bankası'nda 180 Ay Boyunca Ne Kadar Taksit Ödenir?

Ev sahibi olmak isteyen müşterilerin en büyük yardımcısı konut kredisi kampanyaları olmaya devam ediyor. Bankaların konut kredisi kampanyaları vatandaşlarca araştırılıyor. Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasında müşterilere yüzde kaç faiz uygulanıyor?

300.000 TL Konut Kredisi İçin Ziraat Bankası'nda 180 Ay Boyunca Ne Kadar Taksit Ödenir?

Türkiye'de ev sahibi olmayan her vatandaşın hayali bir gün ev sahibi olmaktır. Son dönemlerde konut satışlarında ciddi bir artış yaşanması ev satın almak isteyenleri bu yönde teşvik etmeye devam ediyor. Vatandaşlar kiradan kurtulmak ve bunun yanında yatırım yapabilmek için konut satın almaya çok sıcak bakıyorlar.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI!

Konut satışlarında vatandaşların en büyük yardımcısı ise bankaların konut kredileri oluyor. Her bankada farklı şartlarda konut kredisi kampanyası bulunurken özellikle kamu bankalarının konut kredilerine büyük talep gösteriliyor. Bu bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu. Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Ziraat Bankası tarafından açıklanan konut kredisi kampanyasına göre müşteriler 180 aya kadar vade seçeneği ile konut kredisi kullanabiliyorlar. Yeni evlerini satın alan müşteriler bunun için ödemeleri 15 yıllık vadeye yayabiliyorlar. Ziraat Bankası müşterilerine konut kredilerinde aylık yüzde 1,29 kredi faizi uygulanıyor.

300.000 TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU!

Ziraat Bankası'ndan 180 ay vadeli 300.000 TL konut kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya 4.297 TL kredi taksiti ödüyorlar. 15 yıl boyunca devam edecek olan ödemelerin sonunda vatandaşlar konutlarının borçlarını tamamen sonlandırmış oluyorlar.

Emlak365.com