60 Ay Vadeli Vakıfbank Bireysel İşyeri Alım Kredisi Ocak 2021

Vakıfbank işyeri kredisi ile dükkan, mağaza, büro, ofis alacak olan vatandaşlara güncel faiz oranlarıyla 60 ay vade imkanı sağlanıyor. Diğer bankalara göre uzun vade imkanı sunan Vakıfbank'ın işyeri kredi paketine ilişkin sunulan tüm özellikleri yazımızda bulabilirsiniz.

60 Ay Vadeli Vakıfbank Bireysel İşyeri Alım Kredisi Ocak 2021

Vakıfbnak müşterilerinin işyeri alımlarına aracılık eden bankalardan birisi. Çoğu özel bankanın dışında uzun vadeli kredi imkanı özellikleri ile dikkat çeken Vakıfbank, işyeri alım kredisinde faiz oranlarını kısa süre önce yeniledi. Bankanın Ocak 2021 döneminde sunduğu faiz oranları ve diğer kredi avantajları sizlerle. 

VAKIFBANK İŞYERİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Vakıfbank'ın bireysel işyeri kredisinde yer alan en önemli özellik uzun vade süreci. Özel bankaların hemen hemen hepsi işyeri alımlarını ihtiyaç kredisi paketinde değerlendirip en fazla 36 ay vade imkanı sunuyorlar. Bazı katılım bankaları ise Vakıfbank ile birlikte bu alanda farklılık oluşturuyorlar. Vakıfbank'ın sağladığı bireysel işyeri kredisi kullanımı vade süreci 60 ay olarak uygulanıyor. 

Faiz Oranı

Konut kredisi, ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yaşanan değişimler işyeri kredisinde de etkisini gösteriyor. Bankaların son güncellemeleri ile yükselen ihtiyaç kredisinde faiz oranı yüzde 1.65 olarak uygulanıyor. Yıllık kredi maliyeti ise yüzde 28 bandında 

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Vakıfbank üzerinden kredi kullanarak işyeri alacaklar için banka bir uyarıda bulundu. 

Bireysel işyeri kullanımlarında özel şartın olduğunu bildiren Vakıfbank, "Kampanya faiz oranından; VakıfBank kredi kartı, ek hesap, otomatik ödeme talimatı, Kredili Hayat Sigortası, DASK, Ticari Paket Sigortası ve mobil/internet bankacılık hizmetleri tanımlanan müşterilerimiz yararlanacaktır." açıklamasında bulundu. 

Bu koşulun kabul edilmesi durumunda başvurular şubeler üzerinden yapılacak.

Emlak365.com

Yorumlar (0)