60 Ay Vadeli Vakıfbank İşyeri Alım Kredisi! 50 Bin TL Kredi 5 Yılda Nasıl Ödenir?

İşyeri fiyatlarında yaşanan kıs fırsatlarından yararlanmak isteyenler için Vakıfbank 60 ay vadeli kredi veriyor.

60 Ay Vadeli Vakıfbank İşyeri Alım Kredisi! 50 Bin TL Kredi 5 Yılda Nasıl Ödenir?
İşyeri fiyatlarında yaşanan kıs fırsatlarından yararlanmak isteyenler için Vakıfbank 60 ay vadeli kredi veriyor. Bankanın sunduğu 50 bin TL kredi kullanmak isteyenler için oluşan ödeme planı.

Vakıfbank işyeri almak isteyenler için özel fırsatlarla kredi imkanı sunuyor. 60 ay vade imkanı sunan bankanın sunduğu krediden faydalanmak için bazı özel şartların sağlanması gerekiyor. Vakıfbank'ın resmi sitesinden ilan edilen başvuru şartları ile bankanın kredi çekmeyi düşünenler için yayımladığı maliyet tablosu şu şekilde;

İŞYERİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Kredi faiz oranlarının artmasının ardından işyeri için sağlanan kredilerde de maliyetler yükseldi. Bunun yanında birçok banka işyeri kullanım kredilerinde müşterilerine sundukları diğer özelliklerde de değişikliklere gittiler. Birçok özel banka daha öncede 60 ay vade ile sağladıkları işyeri kredilerinde 36 ay vadeli ödeme planları sundular. Ödeme süreci düşüren bankalar kredi maliyetleri kapsamında faiz oranlarını yükselttiler.

Bu dönemde kredi ödeme planında ek bir değişiklik uygulamayan bankaların başında devlet bankaları geliyor. Devlet bankaları işyeri alımlarında müşterilerine 120 ay ve 60 ay vadeli ödeme planları sunuyorlar. Ancak bankaların kredi faiz oranları son dönemlerde yükselmiş durumda. Bu kapsamda işyeri almak isteyen ve kredi kullanarak bu yatırımı yapacaklar için Vakıfbank'ın sunduğu oranlar şu şekilde;

Vakıfbank İşyeri Kredisi

1-) Vakıfbank müşterilerine 60 ay vadeli bir ödeme planıyla işyeri kredisi imkanı sunuyor.

2-) Bankanın kredi faiz oranı yüzde 1.65 olarak uygulanıyor.

3-) Banka kısa vadeli yada uzun vadeli ödeme planlarında kredi faiz oranlarına vade farkı uygulamıyor.

4-) Vakıfbank müşterilerinin gelir durumlarına göre özel ödeme koşulları sağlıyor.

50.000 TL İŞYERİ KREDİSİ İÇİN MALİYET TABLOSU

Aralık ayının ortaları itibariyle işyeri alacak olanlar için Vakıfbank'ın güncel faiz oranlarıyla kredi kullanılması durumunda oluşan maliyet tablosu.

Emlak365.com
Yorumlar (0)