84 Ay Vadeli İş Yeri Finansmanı Yıllık Maliyet Oranları

Birikimlerini yatırım amacıyla değerlendirmek isteyen ve işyeri alımı yapmayı planlayan müşterilerine Türkiye Finans Katılım Bankası 7 yıl vadeli işyeri finansmanı sunuyor.

84 Ay Vadeli İş Yeri Finansmanı Yıllık Maliyet Oranları

Birikimlerini yatırım amacıyla değerlendirmek isteyen ve işyeri alımı yapmayı planlayan müşterilerine Türkiye Finans Katılım Bankası 7 yıl vadeli işyeri finansmanı sunuyor. Bakan vade sürecine göre müşterilerine 2 farklı kar payı oranı uyguluyor. Türkiye Finans Katılım Bankası'nın söz konusu finansmanına dair özellikler şöyle;

Birikimlerini gayrimenkul yatırımı değerlendirmek isteyen müşterilerine bankalar finansman desteğinde bulunuyorlar. Uzun vadeli finansman kullanarak gayrimenkul alımı yapmak isteyen müşterilere bankaların sunduğu ödeme planları genellikle 60 ay oluyor. Ancak Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine bu alanda daha uzun bir ödeme planıyla finansman sağladığını açıkladı. TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI İŞYERİ FİNANSMANITürkiye Finans Katılım Bankası tarafından sağlanan işyeri finansmanında müşterilere iki farklı oran ile finansman veriliyor. Banka kısa ve orta vadeli finansman kullanımlarında daha düşük oran uygularken uzun vadeli ödeme planlarında kar payı oranı yükseliyor. Bankanın sitesinden ilan ettiği işyeri finansmanı bilgilerine göre; vade sürecine göre sunulan kar payı oranları şu şekilde;* 3 ile 60 ay vadeli Türkiye Finans Katılım Bankası işyeri finansmanı kar payı oranı yüzde 1.06.* 61 ile 84 ay vadeli Türkiye Finans Katılım Bankası işyeri finansmanı kar payı oranı yüzde 1.09.MALİYET TABLOSUYatırım amacıyla işyeri finansmanı kullanacak olan bir müşteri; 100.000 TL finansman kullanması durumunda bazı masraf ödemeleri yapacak. Bu ödemelerin başında finansman tahsis ücreti gelmekte olup bu oran yüzde 1 olarak uygulanıyor. Banka 100.000 TL finansman kullanımına 1000 TL finansman tahsis ücreti alıyor. Bunun dışında banka 188 TL ipotek tesis ücreti ve 809 TL ekspertiz ücreti alıyor. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)