Akbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyasında Uygun Faiz Ve Düşük Kredi Taksiti İmkanı

Yeni bir konut satın almak isteyen vatandaşlar bankaların konut kredisi imkanlarından yararlanmak için en uygun şartları olan bankaları araştırmaya devam ediyorlar. Akbank'ın indirimli konut kredisi kampanyası da bu açıdan müşterilere kolay imkanlar sunuyor. Akbank indirimli konut kredisi şartları nelerdir?

Akbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyasında Uygun Faiz Ve Düşük Kredi Taksiti İmkanı

Türkiye'de konut satın almak isteyenlerin sayısında meydana gelen artış ile bankalar da konut kredisi kampanyalarını çeşitlendirmeye başladılar. Müşterilere uygun şartlarda konut kredisi veren bankalar diğer bankalarla rekabet içerisine girdiler. Bu rekabet vatandaşların kolay şartlarla konut finansmanı elde etmelerinin yolunu açıyor. Son dönemlerde konut kredisi kampanyaları arasında Akbank'ın İndirimli Konut Kredisi Kampanyası öne çıkmaya başladı.

AKBANK İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI

Akbank tarafından müşterilerine verilen konut finansmanı çeşitlerinden olan İndirimli Konut Kredisi Kampanyası müşterilere düşük faiz imkanı tanırken aynı zamanda aylık kredi taksitlerin de düşmesini sağlıyor. Hem kredi faizine hem de kredi taksitine müşteriler karar veriyor. Konut kredisi için müşterilerin ödemesi gereken faiz peşin olarak ödenmesi durumunda kredi faizlerinde ve kredi taksitlerinde düşüş gerçekleşiyor.

Akbank müşterileri konut kredisi tutarının yüzde 1'i ile yüzde 5'i arasında peşin ödeme yaptıklarında kredinin faiz oranı da değişiyor. Son güncel hesaplamaya göre Akbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1,27 olarak açıklandı. Peşin faiz ödemesi yapan müşteriler daha düşük faiz oranı ile konut finansmanı elde edebiliyorlar. Bu da kredi taksitlerinin de daha makul tutarlara inmesini sağlıyor.

Akbank İndiirmli Konut Kredisi Kampanyası'nın hesaplaması faiz oranının netleşmesi ile belli oluyor. Bu nedenle net rakamlar banka şubelerinde yapılan başvurusu sırasında ödenecek olan peşin faize göre değişiyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)